o systemie LocumNET

System MLS (Multiple Listing System) to przede wszystkim jakość w obrocie nieruchomościami i szansa na lepszą współpracę i przyszłość pośredników.
Praktycznie dla wszystkich pośredników w krajach takich, jak Stany Zjednoczone, Kanada czy Holandia System MLS jest podstawowym narzędziem codziennej pracy. Nie dzieje się tak przez przypadek, bowiem System MLS to zaawansowane oprogramowanie, umożliwiające współpracę pomiędzy pośrednikami, szybki dostęp do szczegółowej informacji o oferowanych na rynku nieruchomościach, a także dokonywanych transakcjach.

System MLS usprawnia funkcjonowanie rynku nieruchomości, przynosi wiele korzyści pośrednikom i Stowarzyszeniom pośredników oraz sprzedającym i kupującym nieruchomości.

Systemy bazujące na LOCUMNET

Dolny Śląsk z http:/nieruchomosci.dospon.pl
Lubuskie z http://www.mls-lubuskie.pl
Mazowieckie http://www.mlsmazowsze.pl
a także portal http://mls-polska.pl

System MLS LocumNet jest obecnie najbardziej zaawansowanym Systemem MLS w Polsce. Prawdopodobnie jako jedyny w pełni spełnia wszystkie wymagania pośredników oraz stowarzyszeń. Program biurowy Locumnet-Online jest szybki oraz łatwy w użyciu. Aktualna wersja powstała właściwie na nowo w 2011 roku i jest wynikiem współpracy zespołu informatyków i specjalistów ds. rynku nieruchomości. Bazując na obecnie już 20 letnim doświadczeniu opartym na systemach Locumnet Desktop, Realnet Desktop, Realnet24, infoNET, iNET-Online, MLS2007 tworzymy środowisko pracy wpasowane w potrzeby. Jest to produkt dojrzały i bardzo dobrze sprawdzony w praktyce. System ten cechuje się ogromną stabilnością i niezawodnością w działaniu. Bardzo duży nacisk został położony na jak najlepsze zaprezentowanie każdej oferty, pośrednika oraz agencję nieruchomości.

Informacje dla biur nieruchomości

Jak to działa?
Po zarejestrowaniu się w Systemie Pośrednik otrzymuje pakiet startowy:

– profesjonalny program komputerowy Locumnet-Online na czas uczestnictwa w Systemie, za pomocą którego

– udostępnia swoje i ma wgląd do ofert nieruchomości Pośredników funkcjonujących w Systemie
– ma możliwość przesyłania ofert do serwisów internetowych, czyli ma możliwość udostępnienia oferty w wielu miejscach – Gratka, OtoDom, Domiporta, OfertyNet … i kilkadziesiąt innych serwisów, a także na  własnej stronie www lub serwisie własnej grupy lub stowarzyszenia.

Ograniczasz koszty

– masz możliwość znacznego obniżenia kosztów ponoszonych na reklamę poprzez wspólną politykę reklamową i marketingową Twojej grupy biur (także tej nieformalnej) lub stowarzyszenia.
minimalizujesz koszty związane z rozwojem i utrzymaniem systemu informatycznego (wszystkie usługi w ramach jednego Systemu, także w zakresie archiwizacji Twoich ofert)
oszczędzasz czas – jednorazowe wprowadzenie oferty do programu Locumnet-Online umożliwia jej udostępnienie w wielu miejscach: Locumnet.PL, MLS Polska, Twojej grupy biur, Portalach, własnej strony www itd.

Upowszechnienie informacji o ofercie

każda oferta promowana poprzez całą sieć pośredników
– promowanie witryny internetowej  LOCUMNET to bogatsza baza Twoich klientów: łatwe publikowanie i przejrzysta prezentacja ofert
– jednolita platforma informatyczna działająca w oparciu o program komputerowy Locumnet-Online

Profesjonalna praca i spójny System

komfort pracy: praca w gronie licencjonowanych pośredników i doradców pracujących pod nadzorem
personalizacja: każda oferta jest przyporządkowana personalnie Pośrednikowi
oferty na wyłączność: możliwość prezentacji zarówno ofert zarejestrowanych na zasadach wyłączności, jak i ofert otwartych, w oparciu o szczegółową weryfikacje aktualności oferty
propagowanie wyłączności: propagowanie rejestracji ofert na zasadach wyłączności w celu publikacji na Locumnet.PL
zwiększenie efektywności pracy uczestników systemu
jednolite zasady: współpraca Pośredników w oparciu o ujednolicone karty opisu ofert i regulamin Locumnet.

Prosta obsługa

łatwe tworzenie własnej bazy danych informacji o nieruchomościach i klientach
– przyjazne i szybkie wyszukiwanie informacji oraz możliwość kojarzenia ofert (także pomiędzy biurami).
proste zarządzanie ofertami dzięki połączeniu oferty z klientem, zdarzeniami, ze zdjęciami
– możliwość jednoczesnego dostępu do wielu informacji
możliwość wymiany ofert w ramach zdefiniowanych grup agencji współpracujących ze sobą a także w oparciu o własne grupy zaufanych biur niezależne od oficjalnych struktur.

Ile to kosztuje?
Koszty za korzystanie z Systemu Locumnet-Online są określone cennikiem pakietu dostępnym na stronie www.nsoft.com.pl, a publikacji na portalu Locumnet.PL wynoszą obecnie 0 zł (normalna cena to 25 zł netto/miesięcznie za jednego zarejestrowanego pośrednika) pod warunkiem, że oferta jest na wyłączność.
Szczegółowe informacje na temat oprogramowania i Locumnet-online znajdą Państwo na www.online.locumnet.pl

Czego potrzebujesz?

Praktycznie tylko dostęp do internetu i komputer z przeglądarką, w której uruchamiasz Program biurowy Locumnet-Online.

Jak się zarejestrować?
Aby zarejestrować się w Systemie przejdź następujące kroki:

Wypełniasz formularz zgłoszeniowy na stronie nsoft.com.pl

Po otrzymaniu danych Logujesz się używając podanego hasła i tworzysz dostępy do programu i od tego momentu korzystasz z Locumnet-Online, który opublikuje oferty na Locumnet.PL (trzeba zgłosić akces do serwisu).

Aby uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń:  +48 506 295 123

Czy w Systemie funkcjonują tylko oferty na wyłączność?

W systemie nie tylko, ale na Locumnet.PL publikujemy tylko takie oferty, które posiadają umowy na wyłączność.
Promujmy wyłączność jako jedyny słuszny model docelowy ale nie zapominamy codzienności dochodów Pośredników.
Dlatego nasz System reguluje współpracę firm na ofertach otwartych poprzez deklarację zakresu współpracy przy każdej ofercie. Równocześnie promujemy oferty na wyłączność wśród Pośredników i Klientów.

Ile ofert można wprowadzić?
Do Systemu wprowadzić nielimitowaną liczbę ofert nieruchomości zgodnych z Regulaminem. Ograniczeniem jest oczywiście tzw. własność oferty, bo bez uprawnień (umowy), nie wolno pośrednikowi publikować informacji (jest to wymóg prawny, który jest tylko powielony w naszym regulaminie).

Jak wprowadzić i udostępnić ofertę?

Wprowadzenie oferty – Każde biuro zarejestrowane w Systemie użytkuje program komputerowy Locumnet-Online. W programie tym są wprowadzane, modyfikowane i usuwane oferty.

Udostępnienie oferty – odbywa się w bardzo prosty sposób, poprzez zaznaczenie w programie odpowiedniego pola definiującego odbiorcę. Oferty nie udostępnione widoczne są tylko w ramach biura.

Zgodność z Regulaminem – każda udostępniona w systemie oferta musi być spełniać kryteria określone przez Warunki Użytkowania (dostępny w Locumnet-Online).