Mieszkanie, 50 m2, Świdnica

Mieszkanie na wynajem, Świdnica

Wynajem: 2 000 PLN

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie  z  wyposażeniem, z parkingiem przed budynkiem  w zielonej, spokojnej miejscowości Świdnica , możliwość wypoczynku skwerek  zielony  przed budynkiem, wszystkie pomieszczenia funkcjonalne i słoneczne.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, z kuchni z dużym oknem, łazienki z    WC, przedpokoju, ogrzewanie gazowe Jednomiesięczny czynsz najmu to 2000zł w tym koszty zarządu i fundusz remontowy oraz media płatne przez Najemcę wg zużycia i na podstawie rozliczenia , kaucja zabezpieczająca płatna jednorazowo jednomiesięczny czynsz, wynagrodzenie biura jednomiesięczny czynsz płatne jednorazowo+ co gazowe kocioł dwufunkcyjny opłaty eksploatacyjne stałe płatne przez Wynajmującego .Energia, woda, gaz na Najemcę według zużycia , śmieci od osoby+ Możliwy  Najem Okazjonalny płatny przez Najemcę.
Mieszkanie w pełni wyposażone do wynajęcia.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716

Oferta nr 8750800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8750800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 2 000 PLN
Cena za m2 40 PLN
Licza pokoi 2
Powierzchnia 50 m2
Miejscowość Świdnica
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat świdnicki
Gmina Świdnica (gm)