Mieszkanie, 50 m2, Głuszyca

Mieszkanie na sprzedaż, Głuszyca

Cena: 200 000 PLN

4 000 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje z balkonem i garażem murowanym  okoł  50m² w miejscowości Głuszyca i pięknym widokiem na góry.
Wysoki parter:
- 3 pokoje 
- duża kuchnia
- łazienka z wc
- przedpokój
- piwnica
- garaż
Ogrzewanie -co gazowe, na ogrzewanie i ciepłą wodę
Klatka schodowa zadbana, budynek w dobrym stanie technicznym z ładną elewacją, ocieplony
Mieszkanie położone w  Głuszycy - idealny dojazd do Wałbrzycha samochodem czy komunikacją miejską, około 150 m do przystanku autobusowego, w pobliżu stacja kolejowa PKP (POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE), nowoczesne szynobusy, jedna z najpiękniejszych tras kolejowych w Polsce w niskich górach Sowich, Sudetach.
Dla miłośników przyrody: Jezioro Bystrzyckie- możliwość uprawiania sportów wodnych, tama w Zagórzu Śląskim, plaża, łowienie ryb, góry Sowie, Wałbrzyskie, liczne wieże widokowe, Borowa, liczne trasy rowerowe i narciarskie, dobrodziejstwa gospodarstw: sery kozie, owcze, krowie, jeździectwo konne, liczne stajnie i stadniny rekreacyjne i sportowe, Park linowy, nowoczesne lodowisko z wypożyczalnią sprzętu.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716
.
Oferta nr 8550800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8550800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 200 000 PLN
Cena za m2 4 000 PLN
Licza pokoi 3
Piętro 1
Powierzchnia 50 m2
Miejscowość Głuszyca
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Głuszyca