Mieszkanie, 36 m2, Grudziądz
Mieszkanie na sprzedaż, Grudziądz




Magdalena Jęczewska |
Tel.kom.: 509192555 |
Telefon: 564612133 |
magda@banas24.pl |
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
Oferta wyświetlona 91 razy
Opis
REZERWACJA 20.03.2024r.Do nabycia urokliwe mieszkanie o powierzchni 36,1 m2, zlokalizowane na wysokim parterze na osiedlu Tarpno. Nieruchomość obejmuje dwa pokoje, jednak istnieje elastyczność aranżacyjna, pozwalająca na stworzenie przestronnego salonu z aneksem kuchennym. Doskonała lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do przystanków autobusowych, tramwajowych, sklepów, szkoły oraz marketów.
Dodatkowo, mieszkanie posiada praktyczną piwnicę o niemal 2m2 , idealną na przechowywanie rzeczy osobistych czy sezonowych. To idealna oferta dla osób poszukujących wygodnego miejsca w spokojnym otoczeniu z pełnym dostępem do miejskich udogodnień.
Cena ofertowa- 150 000 zł
Zapraszam do kontaktu- Magdalena Jęczewska 509 192 555
Nasz doradca bankowy przedstawi państwu nieodpłatnie najkorzystniejszą ofertę kredytu na budowę domu , zakup działki, mieszkania lub domu 601-637-737 Leszek Banaś leszek@banas24.pl
Na naszej firmowej stronie internetowej znajduje się cała oferta nieruchomości, wystarczy w wyszukiwarce wpisać słowa Leszek Banaś .
Zgodnie z Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami
Art. 179b. Po zrealizowaniu transakcji pobieramy wynagrodzenie dla biura pośrednictwa
Nasza firma posiada ubezpieczenie OC pośrednika do kwoty 1,5 miliona zł
Przedstawione informacje w ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art 66 i kolejnych Kodeksu Cywilnego , lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oględzin i oświadczeń zamawiających.
Oferta nr 84570285 wysłana z systemu LocumNet Online
Szczegóły
Numer oferty | 84570285 |
Typ oferty | Mieszkanie |
Rodzaj transakcji | Sprzedaż |
Cena | 150 000 PLN |
Cena za m2 | 4 155 PLN |
Licza pokoi | 2 |
Piętro | 1 |
Liczba pięter | 4 |
Powierzchnia | 36 m2 |
Miejscowość | Grudziądz |
Województwo | KUJAWSKO-POMORSKIE |
Powiat | Grudziądz m. |
Gmina | Grudziądz M. |
Nieruchomości Leszek Banaś
Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!Adres naszego biura
ul. Starorynkowa 6/8, 86-300 GrudziądzZadzwoń do nas
Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.Zadzwoń dziś!
Dzwoń 601637737 Dziś!CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?