Mieszkanie, 53 m2, Jedlina-Zdrój

Mieszkanie na sprzedaż, Jedlina-Zdrój

Cena: 279 000 PLN

5 264 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie okoł 53,10 m² w miejscowości Jedlina-Zdrój z ogrodem i pięknym widokiem na góry.
Wysoki parter:
- 2 pokoje,  
- duża kuchnia z dużym oknem i jadalnia
- łazienka z wc
- przedpokój
-2 piwnice( około 8m2 i 5m2)
- strych do wspólnego użytku
-teren ogrodzony
Ogrzewanie -co gazowe, nowy kocioł dwufunkcyjny gazowy na ogrzewanie i ciepłą wodę
Wszystkie instalacje wymienione
po remoncie kapitalnym.
Klatka schodowa zadbana, budynek w dobrym stanie technicznym z ładną elewacją, nie ocieplony, dach - dachówka ceramiczna po przekładce.
Mieszkanie położone w okolicach Jedliny-Zdrój - idealny dojazd do Wałbrzycha samochodem czy komunikacją miejską, około 150 m do przystanku autobusowego, w pobliżu stacja kolejowa PKP (POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE), nowoczesne szynobusy, jedna z najpiękniejszych tras kolejowych w Polsce w niskich górach Sowich, Sudetach.
Dla miłośników przyrody: Jezioro Bystrzyckie- możliwość uprawiania sportów wodnych, tama w Zagórzu Śląskim, plaża, łowienie ryb, góry Sowie, Wałbrzyskie, liczne wieże widokowe, Borowa, liczne trasy rowerowe i narciarskie, dobrodziejstwa gospodarstw: sery kozie, owcze, krowie, jeździectwo konne, liczne stajnie i stadniny rekreacyjne i sportowe, Park linowy, nowoczesne lodowisko z wypożyczalnią sprzętu.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716

Oferta nr 8400800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8400800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 279 000 PLN
Cena za m2 5 264 PLN
Licza pokoi 2
Powierzchnia 53 m2
Miejscowość Jedlina-Zdrój
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Jedlina-Zdrój