Mieszkanie, 33 m2, Bąkowo

Mieszkanie na sprzedaż, Bąkowo

Cena: 115 000 PLN

3 485 PLN/m2

Magdalena Jęczewska
Tel.kom.: 509192555
Telefon: 564612133
magda@banas24.pl

Opis

NOWA NIŻSZA CENA!
Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 33m2, położone w malowniczej miejscowości Bąkowo. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą i urok wiejskiego życia.Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, co oznacza wygodę i łatwość dostępu. Składa się z kuchni wyposażoną w zabudowę wraz ze sprzętem, przestronnego pokoju, łazienki z WC oraz przestronnego przedpokoju. Do nieruchomości przynależy również przestronna piwnica o powierzchni 3,8m2 , co daje dodatkową przestrzeń do przechowywania.W okolicy mieszkania znajduje się wiele terenów zielonych, co stanowi doskonałą okazję do relaksu na świeżym powietrzu, spacery i aktywności. Ponadto, w sąsiedztwie znajduje się piękny staw, który jest nie tylko miejscem spokoju, ale także doskonałym miejscem na wędkowanie lub obserwację przyrody.Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest dostępne miejsce parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie, co zapewnia wygodę i komfort dla mieszkańców.Mieszkanie jest w doskonałym stanie i gotowe do wprowadzenia. To idealna okazja dla tych, którzy chcą zamieszkać w pięknej okolicy, otoczonej przyrodą, jednocześnie ciesząc się wygodą i funkcjonalnością mieszkania.Nie przegap tej okazji - skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej urokliwej nieruchomości w Bąkowie!
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - Magdalena Jęczewska 509 192 555
Nasz doradca bankowy przedstawi państwu nieodpłatnie najkorzystniejszą ofertę kredytu na budowę domu, zakup działki, mieszkania lub domu
Sprawdzony Doradca Kredytowy Leszek Banaś.
Na naszej firmowej stronie internetowej znajduje się cała oferta nieruchomości, wystarczy w wyszukiwarce wpisać słowa Leszek Banaś.
Zgodnie z Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami
Art. 179b. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym
wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4) innych niż określone w pkt 1-3, których przedmiotem są prawa do
nieruchomości lub ich części.
Po zrealizowaniu transakcji pobieramy wynagrodzenie dla biura pośrednictwa
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających.


Oferta nr 83950285 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 83950285
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 115 000 PLN
Cena za m2 3 485 PLN
Licza pokoi 1
Piętro 1
Liczba pięter 3
Powierzchnia 33 m2
Miejscowość Bąkowo
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat świecki
Gmina Warlubie