Mieszkanie, 50 m2, Wałbrzych

Mieszkanie na wynajem, Wałbrzych, Piaskowa Góra

Wynajem: 1 200 PLN

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do wynajmu mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni około 49,60 m2 Nieruchomość składa się z:
- 3 pokoje,
- kuchnia z dużym oknem z widokiem na przestrzeń i zieleń
- przedpokój,
- łazienka
-WC
- piwnica
Mieszkanie jest bardzo ciepłe, z oknami po obu stronach budynku, z ładnymi widokami na zielony teren. Budynek po termomodernizacji, duży darmowy parking przed budynkiem. Ogrzewanie miejskie.
Koszty zarządu i fundusz remontowy z ogrzewaniem jest wliczony w jednomiesięczny czynsz najmu i opłacany jest przez Wynajmującego. Najemca pokrywa ewentualnie koszty najmu okazjonalnego oraz wynagrodzenie Pośrednika jednorazowo 1890zł + jednomiesięczny 1200zł+ 690zł ( koszty zarządu +fundusz remontowy +  centralne ogrzewanie miejskie )  1890zł czynsz najmu płatny co miesiąc przez Najemcę przez okres najmu + kaucja zabezpieczająca płatna jednorazowo 1890zł+ media według liczników.
Niniejsza prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta (właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska- Osiecka
tel. 609-036-716


Oferta nr 8310800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8310800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 200 PLN
Cena za m2 24 PLN
Licza pokoi 3
Piętro 4
Powierzchnia 50 m2
Miejscowość Wałbrzych
Dzielnica Piaskowa Góra
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wałbrzych m.
Gmina Wałbrzych M.