Mieszkanie, 31 m2, Boguszów-Gorce

Mieszkanie na sprzedaż, Boguszów-Gorce, Boguszów

Cena: 120 000 PLN

3 885 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do sprzedania 2 pokojowe około 36 m2 mieszkanie pow. całkowitej w tym 30,89 pow. użytkowej własnościowej  po remoncie  usytuowane na parterze idealne dla osób niepełnosprawnych bez barier w Boguszowie-Gorcach miejscowość Boguszów, istnieje możliwość użytkowania ogrodu przed wyjściem z budynku i  mieszkania do ogrodu  ( stosowne dokumenty we własnym zakresie i potrzeb klienta Kupującego) Idealna lokalizacja, dużo zieleni,  wspaniały widok na góry Mniszek, Chełmiec , Dzikowiec, Trójgarb, niskie góry Wałbrzyskie i Sudety, wokół dużo tras spacerowych, centrum sportowe i wypoczynkowe na Górze Dzikowiec. Świetna komunikacja miejska łącząca wszystkie kierunki  stron Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Karpacza, Szczawna-Zdroju oraz gmin ościennych, nowoczesna linia kolejowa w Boguszowie-Gorcach przesiadkowa w centrum i Wałbrzych miasto, idealne połączenie dla klientów pracujących we Wrocławiu, Świdnicy, Świebodzicach, Jeleniej Górze, Czech i Niemiec
Cena to 120000 zł 
Mieszkanie  położone jest na parterze  i składa się:
Około 36m2  2 pokoje w tym 1 pokój dzierżawiony od WM około 5m2 aktualnie za 12 zł za 1 miesiąc   w tym salonu otwartego z kuchnią z duzym oknem . Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętami AGD około  2lata  pozostaje w cenie mieszkania   kuchni z dużym oknem, CO GAZOWE NOWY PIEC DWUFUNKCYJNY , łazienki z prysznicem i osobne   WC,  przedpokoju i  piwnicy .
Powierzchnia całkowita wynosi około 36 m2, a użytkowa około  30,89 m2.
Co gazowe kocioł dwufunkcyjny , grzejniki wymienione,. Wszystkie instalacje wymienione, okna plastikowe, na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie .
Budynek: jest w dobrym stanie technicznym nie ocieplony,  piwnice zadbane i suche, nowy dach, wszystkie instalacje wymienione, klatka schodowa zadbana , okna wymienione, drzwi wejściowe do budynku nowe. 

Niniejsza prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta (właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska- Osiecka
tel. 609-036-716

Oferta nr 8200800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8200800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 120 000 PLN
Cena za m2 3 885 PLN
Licza pokoi 2
Powierzchnia 31 m2
Miejscowość Boguszów-Gorce
Dzielnica Boguszów
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Boguszów-Gorce