Mieszkanie, 67 m2, Jedlina-Zdrój

Mieszkanie na sprzedaż, Jedlina-Zdrój

Cena: 269 000 PLN

4 015 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do sprzedaży duże,, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni  około 67,23 m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze mieszkania ( około 30 m2 i około 40 m2). 
Mieszkanie położone w okolicach Jedliny-Zdrój - idealny dojazd do Wałbrzycha samochodem czy komunikacją miejską, około 150 m do przystanku autobusowego, w pobliżu stacja kolejowa PKP (POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE), nowoczesne szynobusy, jedna z najpiękniejszych tras kolejowych w Polsce w niskich górach Sowich, Sudetach..
Dla miłośników przyrody: Jezioro Bystrzyckie, możliwość uprawiania sportów wodnych, tama w Zagórzu Śląskim, plaża, łowienie ryb, góry Sowie, Wałbrzyskie, liczne wieże widokowe, Borowa, liczne trasy rowerowe i narciarskie, dobrodziejstwa gospodarstw: sery kozie, owcze, krowie, jeździectwo konne, liczne stajnie i stadniny rekreacyjne i sportowe, Park linowy, nowoczesne lodowisko z wypożyczalnią sprzętu.
Lokal położony na parterze składa się z:
salonu z aneksem kuchennym,
dwóch pokoi
łazienki z WC
przedpokoju
Mieszkanie przeszło generalny remont, podczas którego zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową oraz rozplanowano idealnie przestrzeń mieszkalną. W cenie nieruchomości kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Centralne ogrzewanie węglowe.
Mieszkanie posiada dwie księgi wieczyste, co umożliwia szybki i łatwy podział na dwa osobne lokale mieszkalne (przywrócenie stanu pierwotnego). W mieszkaniu są dwa osobne wejścia, okna wychodzą na obie strony budynku, od strony ulicy rolety zewnętrzne.
Do lokalu przynależą dwa ogródki dzierżawione od Urzędu Miasta, 4 piwnice, dwa pomieszczenia na strychu oraz garaż.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta (właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716Oferta nr 8160800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8160800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 269 000 PLN
Cena za m2 4 015 PLN
Licza pokoi 2
Powierzchnia 67 m2
Miejscowość Jedlina-Zdrój
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Jedlina-Zdrój