Mieszkanie, 88 m2, Wałbrzych

Mieszkanie na sprzedaż, Wałbrzych, Nowe Miasto

Cena: 520 000 PLN

5 909 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.  
Do sprzedania mieszkanie dzielnica Nowe Miasto.
Mieszkanie oko. 88m2 parter w pełni rozkładowe po kapitalnym remoncie. Salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój, taras z podjazdem na wózki i rowery oraz 1 piwnica w częściach wspólnych budynku. Przy budynku miejsca parkingowe. Budynek po kapitalnym remoncie. Dużym atutem jest park Sobieskiego z tężnią i obserwatorium widokowym oraz infrastrukturą dla sportowców i infrastrukturą turystyczną. W ogrodzie miejsce na grilla i ognisko. Ładna okolica, dużo zieleni, blisko las.
KZ+FR opłaty co miesiąc 360zł.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta (właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zawierane są w siedzibie Przedsiębiorcy-ul. Gen. Andersa 134/1a, 58-304 Wałbrzych.
W sytuacji, gdy umowa zawierana jest poza lokalem Przedsiębiorcy bądź na odległość Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny, z wyjątkami przewidzianymi w przepisach Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi w tym terminie poinformować pośrednika o swojej decyzji o odstąpieniu umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia ( na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716Oferta nr 8050800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 8050800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 520 000 PLN
Cena za m2 5 909 PLN
Licza pokoi 3
Powierzchnia 88 m2
Miejscowość Wałbrzych
Dzielnica Nowe Miasto
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wałbrzych m.
Gmina Wałbrzych M.