Domy - bliźniak, 120 m2, Walim

Domy - bliźniak na sprzedaż, Walim

Cena: 560 000 PLN

4 667 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do sprzedania:
nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem garażowym wolnostojącym na dwa stanowiska garażowe około 46m2 w budynku. Posadowione nieruchomości na działkach gruntu o powierzchni  około 444m2. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Walim wśród gór Sowich. Dom i garaż są ocieplone ,   otynkowany, pomalowany dach wymieniony, rynny spustowe wymienione. Dach spadzisty kryty dachówką ceramiczną. Powierzchnia użytkowa domu około 120m2 po podłodze z podpiwniczeniem+ budynek  garażowy wolnostojący około 46m2 bez podpiwniczenia z trzema osobnymi wejściami i dwoma wjazdam.

 Okna plastikowe i wyjścia tarasowe wymienione   w charakterze szklanej ściany loftowej. 
Opłaty za ogrzewanie to około 300zł w mroźnym okresie grzewczym za 1miesiąc   z ciepłą wodą. Dom jest wyjątkowo ciepły i słoneczny.
Parter około 70m2:
salon z wyjściem na duży taras i ogród rekreacyjny z nasadzeniami, kuchnia z wyjściem na taras z oknem tarasowym  , przedpokój, hol z szafą w stałej zabudowie, osobne wc, salon łazienkowy z oknem z prysznicem i wanną
I piętro z poddaszem około 60m2:
dwie sypialnie i gabinet do pracy, hol komunikacyjny
poddasze-sypialnia
Centralne ogrzewanie gazowe, nowy kocioł dwufunkcyjny na ciepłą wodę i ogrzewanie w piwnicy.
Dom i budynek garażowy po remoncie wszystkie instalacje wymienione. Odwodnienie budynku jest na poziomie fundamentów piwnicy.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy!!! Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości. Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy  
Do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości .Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta (właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.

Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.

Zapraszam serdecznie
Opiekun oferty- Pośrednik Magdalena Pilarska-Osiecka nr Licencji 19270
tel. 609-036-716
www.osiecka-nieruchomosci.pl -informacje i regulaminy, oferty biura
Informacje uzyskane od sprzedającego, mogą ulec zmianie.Oferta nr 7260800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 7260800
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 560 000 PLN
Cena za m2 4 667 PLN
Licza pokoi 5
Liczba pięter 1
Powierzchnia 120 m2
Powierzchnia działki 444 m2
Miejscowość Walim
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Walim