Lokal użytkowy, 333 m2, Rybnik

Lokal użytkowy na sprzedaż, Rybnik

Cena: 1 460 000 PLN

4 387 PLN/m2

Ewa Gabutto
2668
Tel.kom.: 503 007 234
Telefon: 32 4238570
e.gabutto@infomark.pl

Opis

Świetna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej - handlowej , usługowej, gastronomicznej, hotelarskiej, medycznej (fizjoterapia, przychodnia, gabinety), ciekawa alternatywa dla Inwestorów i Deweloperów (mogą być apartamenty do sprzedaży lub wynajmu). 
Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną tj. kamienicę w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 17 o pow. użytkowej około 333 m2 wraz z pozostałymi budynkami gospodarczymi i garażem o pow. około 113,24 m2 na parceli o powierzchni 1465 m2, cały teren nieruchomości jest ogrodzony.
Budynek składa się z dwóch kondygnacji plus poddasze. Obecnie na parterze jest lokal użytkowy o pow. użytkowej około 143 m2 - prowadzona jest w nim działalność gastronomiczna (pizzeria). Lokal gastronomiczn y składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni i zaplecza, przy wejściu znajduje się ogródek letni dla klientów . W przeszłości w lokalu była prowadzona działalność handlowo-usługowa oraz gastronomiczna (kawiarnia).
Na parterze oprócz lokalu użytkowego znajduje się również lokal mieszkalny  gotowy do zamieszkania przestronny, komfortowy składający się z trzech pokoi, kuchni, dwóch łazienek, garderoby i przedpokoju. Łączna  powierzchnia mieszkalna w budynku wynosi 190 m2.
W kamienicy na pierwszym piętrze oraz poddaszu są pomieszczenia, które wcześniej wykorzystywane były na cele mieszkalne, obecnie wymagają remontu i dodatkowych nakładów w zależności od pomysłu i potrzeb przyszłego właściciela, mogą stanowić bazę noclegowo-mieszkaniową lub też spełniać inna rolę.
Nieruchomość położona w Rybniku (centrum jest świetnie widoczna. Atrakcyjna powierzchnia działki w tak gęstej miejskiej zabudowie to duży plus daje w większe możliwości zmian, adaptacji lub ewentualną rozbudowę.

Nieruchomość jest zadbana, ma duży potencjał ale wymaga dodatkowych nakładów w zależności od charakteru przyszłej działalności i wizji właściciela. W budynku jest prąd (siła), woda i kanalizacja oraz gaz (z sieci), centralne ogrzewanie jest gazowe. Budynek  nie jest objęty miejską ochroną konserwatora zabytków. 
Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 1.460.000 PLN.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i .
Oferta na wyłączność! 
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.
Oferta nr 6700436 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 6700436
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 460 000 PLN
Cena za m2 4 387 PLN
Liczba pięter 2
Powierzchnia 333 m2
Powierzchnia działki 1 465 m2
Miejscowość Rybnik
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Rybnik m.
Gmina Rybnik M.