Dom wolnostojący, 374 m2, Wrocław

Dom wolnostojący na sprzedaż, Wrocław, Krzyki

Cena: 2 790 000 PLN

7 460 PLN/m2

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie
Do sprzedania z możliwym dodatkowym zyskiem z Najmu 9 pokoi drugiej części domu dla studentów dla pracowników.
Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojący wraz z garażem w bryle budynku. Posadowiona na działkach gruntu o powierzchni około 413m2+działka gruntu około 582m2 część terenu wyłożony kostką brukową z przeznaczeniem na  parking i część  rekreacyjna z przeznaczeniem na wypoczynek, teren ogrodzony z bramą wjazdową automatyczną. Dom zlokalizowany jest we Wrocławiu  w zielonej okolicy Osiedle Gaj , Krzyki  . Dom jest ocieplony i otynkowany, dach -dachówka ceramiczna, rynny spustowe. Powierzchnia całkowita domu około 500m2 z ciągiem komunikacyjnym domu a powierzchnia użytkowa domu około 374,40m2 z garażem w bryle budynku i pomieszczeniami gospodarczymi. Pomieszczenie z zewnątrz ogrodu zimowa kuchnia około 10m2.
Dom podzielony jest na 2 części ( pierwsza część 6 pokoi, druga część 9 pokoi)   dzięki podziałowi dom mogą użytkować 2 rodziny lub druga część domu może być przeznaczona do Wynajmu dla pracowników i studentów  co stanowi dochód przyszłego  nabywcy (klienta Kupującego) przedmiotowej nieruchomości.
Nieruchomość przedmiotowa wyposażona jest w instalacje: w podliczniki elektryczne, jeden kocioł dwufunkcyjny  gazowy BUDERUS - ogrzewanie gazowe kaloryfery i ogrzanie ciepłej wody oraz kominek w pokoju dziennym  w wyremontowanej części I ( pierwszej ) domu.  
I kondygnacja: poziom piwnicy i garaż  oraz  pomieszczeń gospodarczych dom w całości podpiwniczony
I część domu po kapitalnym remoncie z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych ( około 5 lat temu ) składa się:
I kondygnacja parter odrębne wejście:
II kondygnacja I piętro  odrębne wejście:
salon, kuchnia z dużym oknem, pokój z kominkiem i wyjściem na taras , pokój,  łazienka z prysznicem i  z wc, hol z zejściem do piwnicy,
III kondygnacja II piętro: 
3 sypialnie, łazienka z wanną i wc, hol- ciąg komunikacyjny ( schody drewniane), wyjście na taras.
Na ścianach gładzie, na podłogach panele, parkiet, płytki. Instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa. Schody dębowe. 
Nieruchomość zadbana, rolety antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe, okna plastikowe PCV. Elementy w zabudowie stałej w cenie nieruchomości w tym meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD oraz szafy w zabudowie.

II część domu częściowo  do  remontu i częściowo do odświeżenia składa się:
I kondygnacja parter odrębne wejście: 1 pokój, duża kuchnia z oknem, łazienka z prysznicem i wc, hol, ciąg komunikacyjny ( schody drewniane), wejście do piwnicy i pomieszczeń gospodarczych,
II kondygnacja I piętro  odrębne wejście:
2 pokoje, łazienka z prysznicem i wc, hol, ciąg komunikacyjny ( schody drewniane),
III kondygnacja II piętro:
4 pokoje, hol- ciąg komunikacyjny ( schody drewniane),
IV kondygnacja III piętro  ( poddasze ):
2 pokoje, hol .
W pobliżu nieruchomości znajduje się komunikacja miejska linie autobusowe i tramwajowe w odległości około 300m.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w pobliżu  centrum handlowego, szpitala, przychodni, miejskiej szkoły podstawowej oraz przedszkola i żłobka, Aquaparku  i Parku Skowroni. 

Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego  określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące przedmiotowej  nieruchomości pozyskane są od klienta właściciela w formie informacji  oraz  oględzin nieruchomości  i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio z bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716


Oferta nr 6450800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 6450800
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 790 000 PLN
Cena za m2 7 460 PLN
Licza pokoi 15
Liczba pięter 2
Powierzchnia 374 m2
Powierzchnia działki 995 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Krzyki
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.