Obiekt - siedlisko / gospodarstwo rolne, 21 671 m2, Poniatowa

Obiekt - siedlisko / gospodarstwo rolne na sprzedaż, Poniatowa, Leśniczówka

Cena: 280 000 PLN

13 PLN/m2

Katarzyna Paplińska
12053
Telefon: 693 360 360
katarzyna.paplinska@ad-rem.lublin.pl

Opis

Siedlisko do gruntownego remontu lub odbudowy- do nabycia w Poniatowej, ul.Leśniczówka 24. Działka Duża (2,1671ha), szeroka (22m) , z możliwością wydzielenia i odsprzedania części przez nabywcę. Obecnie w większości zalesiona. Dostęp do drogi Opolskiej i od Leśniczówki oraz wzdłuż całej działki - droga utwardzona.
Studium do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stanowi, iż od drogi Opolskiej 0,449 ha to teren zabudowy jedno i wielorodzinnej (MNW) , szerokość 21 m, blisko tory kolei rekreacyjnej wąskotorowej.
Za tą ewent zabudową mamy w planie las (2RL)- ok.0,879ha. Las obecnie już jest dorodny: mieszany, sosny, dęby, inne, niektóre drzewa b stare, grzyby, krzewy.
Następnie ok.2500mkw - -mamy znów zabudowę jednorodzinną MNW. W tym miejscu znajdują się dom i budynki gospodarcze z lat 50ątych. Od kilku lat opuszczone, stąd wymagają gruntownego remontu, odbudowy i odchwaszczenia na miejscu ogrodu, sadu, pola. W tym procesie pozytywny jest fakt doprowadzonych mediów i sąsiedztwo drugiego gospodarstwa.
Dalej aż do drogi Leśniczówka - Las ok.0,3346 ha.
Jest to wyjątkowa oferta z perspektywy możliwości inwestycyjnych, bliskość aktywnej kolejki wąskotorowej i drezyny; ponadto już teraz w działce są media: prąd, gaz, wodociąg a nawet światłowód. Nie ma jedynie kanalizacji. Dostęp do dwóch głównych dróg plus droga utwardzona wzdłuż. Sąsiedztwo siedliska obok.
Kierujemy tą oferę zarówno do indywidualnych nabywców , którzy chcą mieć wybór lokalizacji swego domu , ogrodu z jednoczesną przestrzenią rekreacyjną i lasem. Jak też kierujemy ją do inwestorów , bowiem istnieje możliwość wydzielenia 3 działek budowlanych od strony drogi opolskiej, jednej od strony Leśniczowki i wszystkie 4 nieruchomości mogą mieć swój las (jako element wyróżniający to miejsce, rekereację, odpoczynek, świeże powietrze). Nie należy również zapominać o wartości drewna z części przeznaczonej na inwestycje.
MpZP w tej wersji wchodzi w życie w ciągu najbliższych dwóch lat. 
Zapraszamy do nabycia, negocjacji i rozmów: katarzyna.paplinska@ad-rem.lublin.pl tel.693 360 360
Oferta dostępna WYŁĄCZNIE w  AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI Zapraszamy do naszego biura w Lublinie ul.Skłodowskiej 4/2
Oferta nr 633960308 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 633960308
Typ oferty Obiekt - siedlisko / gospodarstwo rolne
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 280 000 PLN
Cena za m2 13 PLN
Licza pokoi 2
Powierzchnia 21 671 m2
Powierzchnia działki 21 671 m2
Miejscowość Poniatowa
Dzielnica Leśniczówka
Województwo LUBELSKIE
Powiat opolski
Gmina Poniatowa