Lokale - kiosk, 10 m2, Lublin

Lokale - kiosk na sprzedaż, Lublin, Śródmieście

Cena: 2 500 PLN

250 PLN/m2

Cezary Papliński
4149
Telefon: 609 373 373
cezary.paplinski@ad-rem.lublin.pl

Opis

Do sprzedania kiosk przy skrzyżowaniu ulicy Narutowicza, Okopowej i Mościckiego.
Konstrukcja: konstrukcja stalowa, ocieplana wełną mineralną
Stolarka otworowa: cały przód ze stolarki aluminiowej, szyby bezpieczne, rolety aluminiowe ocieplane na całej powierzchni
Media: elektryczność, grzejnik elektryczny
Podłoga: grube płyty OSB na kratach stalowych, wykładzina pcv.
Kiosk jest przenośny.
Kiosk z pełni oszklonym frontem ze stolarki aluminiowej i zespolonymi szybami bezpiecznymi. W pełni ocieplony. Stały dostęp do sieci elektrycznej na taniej taryfie. Obecnie prąd jest włączony. 2 podwójne gniazda elektryczne. Płyty kartonowo-gipsowe, pomalowane na biało. Nowa, dobrze izolowana podłoga z płyt OSB. Możliwość instalacji przenośnego zlewu.
Kiosk stoi w centrum Lublina na skrzyżowaniu ulic Mościckiego, Narutowicza, Okopowej i Jana Hempla, o bardzo dużym natężeniu ruchu pojazdowego i pieszego. Według danych statystycznych (patrz zdjęcia, miejsce zaznaczone na żółto) w roku 2016 w godzinach szczytowych mijało go około 1500 pojazdów na godzinę. Z powodu zmian w związku z remontem Placu Litewskiego ruch ten zwiększy się znacznie. W odległości 15 m światła z licznymi przechodniami. Bezpośrednio naprzeciw główna lubelska filia Orange. W sąsiedztwie Szkoła Muzyczna i wiele innych szkół, filia UMCS, urzędy itd., 250 m do Placu Litewskiego. Dużo miejsc parkingowych w pobliżu. Bardzo szeroki chodnik przed kioskiem.
Możliwe przeznaczenie
Kiosk świetnie nadaje się do prowadzenia handlu lub usług takiego typu jak — kwiaciarnia, piekarnia, sklepik spożywczy, obuwie, akcesoria do komórek, dorabianie kluczy, ubezpieczenia, lotto, tłumaczenia itp.
Preferowana działalność: kwiaciarnia lub piekarnia
Oferta dostępna WYŁĄCZNIE za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
W razie pytań proszę o kontakt - 609 373 373 , cezary.paplinski@ad-rem.lublin.pl
Zapraszamy na naszą stronę: www.ad-rem.lublin.pl
Powyższa oferta ma charakter informacyjny, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta nr 633030308 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 633030308
Typ oferty Lokale - kiosk
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 2 500 PLN
Cena za m2 250 PLN
Powierzchnia 10 m2
Powierzchnia działki 10 m2
Miejscowość Lublin
Dzielnica Śródmieście
Województwo LUBELSKIE
Powiat Lublin m.
Gmina Lublin M.