Mieszkanie, 50 m2, Poznań

Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Stare Miasto

Cena: 545 000 PLN

10 900 PLN/m2

Ewa Lubawińska
2834
Telefon: 501 507 165
lubawinska@tlen.pl

Opis

Naramowice, ul. Bratumiły 4 - polecam do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku wybudowanego w 2007 roku. Mieszkanie, którego powierzchnia wynosi 49,76 m2, jest dwustronne, a tym samym bardzo jasne, co sprawia wrażenie większej przestrzeni.
To ładne, umeblowane w całości mieszkanie  składa się z dwóch niezależnych pokoi, pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki z wanną i wc. Podłoga w pokojach wyłożona jest panelami, a w kuchni i łazience kaflami.
Naramowice to bardzo intensywnie rozwijająca się dzielnica, w ostatnich latach wybudowano tutaj bardzo wiele mieszkań, co powoduje naturalny i szybki rozwój infrastruktury handlowo - usługowej. W okolicy powstają żłobki, przedszkola, niedaleko jest też szkoła podstawowa, co powinno mieć spory wpływ na decyzję o zakupie mieszkania przy ul. Bratumiły. W niedalekiej odległości od oferowanego mieszkania znajduje się naramowicka pętla tramwajowa oraz przystanki autobusowe, co gwarantuje szybką komunikację do centrum Poznania.
Niewątpliwym atutem, wielką wartością dodaną naszej oferty są pobliskie, niezwykle malownicze tereny nadwarciańskie, urzekające swymi barwami łąki naramowickie oraz niedaleki rezerwat przyrody Żurawiniec. Wszystko to zachęca, wręcz zmusza do spacerów, jazdy rowerem i innych działań rekreacyjnych.
Polecam i zapraszam do zapoznania się z ofertą. 


Oferta nr 60560640 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 60560640
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 545 000 PLN
Cena za m2 10 900 PLN
Licza pokoi 3
Liczba pięter 3
Powierzchnia 50 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Stare Miasto
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.