Mieszkanie, 60 m2, Szczawno-Zdrój

Mieszkanie na wynajem, Szczawno-Zdrój

Wynajem: 1 600 PLN

Magdalena Pilarska-Osiecka
Telefon: 609 036 716
m-pilara@wp.pl

Opis

Witam serdecznie.
Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie w Szczawnie- Zdroju, w zielonej, spokojnej okolicy, możliwość wypoczynku w ogródku przed budynkiem.
Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z WC i przedpokoju. Istnieją 2 sposoby ogrzewania: elektryczne na podczerwień, w każdym pomieszczeniu ciepło ustawiane za pomocą sterowników na kaloryferach oraz kominek punktowy na opał stały i na drzewo. Jednomiesięczny czynsz najmu to 1600zł ( koszty zarządu +fundusz remontowy opłaca co miesiąc Właściciel Wynajmujący), kaucja 1500zł, wynagrodzenie biura 1600zł.
Mieszkanie w pełni wyposażone do wynajęcia.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy. Pomagamy szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję, sprawdzamy stan prawny, kompletujemy dokumenty do notariusza uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości.
Oferta nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości pozyskane są od klienta właściciela) w formie informacji i mogą ulec zmianie.
Prowadzimy Pośrednictwo Finansowe z wpisem w rejestrze Ministerstwa nr RPH000520 w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, leasingów, kredytów i pożyczek dla firm. Współpracujemy bezpośrednio pod bankami.
Załatwiamy formalności do kredytu hipotecznego, kredytów i pożyczek BEZPŁATNIE.
NEGOCJUJEMY BARDZO DOBRE WARUNKI KREDYTOWE DLA KLIENTA.
Zapraszam serdecznie do kontaktu
Magdalena Pilarska-Osiecka
tel. 609-036-716


Oferta nr 6030800 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 6030800
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 1 600 PLN
Cena za m2 27 PLN
Licza pokoi 3
Piętro 2
Powierzchnia 60 m2
Miejscowość Szczawno-Zdrój
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat wałbrzyski
Gmina Szczawno-Zdrój