Grunty - działka budowlana, 800 m2, Pobiedna

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Pobiedna

Cena: 123 000 PLN

154 PLN/m2

Grzegorz Hoszowski
Tel.kom.: +48606381785
Telefon: 606381785
biurohoszowski@gmail.com

Opis

. Pobiedna . działka budowlana . pow.800m2 . widok - górska panorama . otoczenie: góry, lasy, łąki, jeziora, tereny Natura 2000 . wyjątkowo piękna lokalizacja . oferta z rynku pierwotnego . do zamieszkania lub jako inwestycja .

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, położona u stóp przepięknych Gór Izerskich z malowniczym widokiem na Świeradów-Zdrój i Kolej Gondolową na Stóg Izerski.
Nieruchomość o powierzchni 800m2, znajduje się w profesjonalnie przygotowywanym, kameralnym kompleksie 6 działek ( na sprzedaż pozostały 3 działki), położonych w Pobiednej przy ul.Hetmańskiej. Cicha, spokojna okolica, góry, lasy, pobliskie tereny Natura 2000, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do życia i wypoczynku.
Pomimo nieco ustronnej lokalizacji, działka jest dobrze skomunikowana, dojazd do centrum Świeradowa-Zdrój i  pod Kolej Gondolową zajmuje kilka minut.
Decydując się na jej zakup, możesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, blisko natury, oddychać czystym, rześkim powietrzem, spoglądać z tarasu na malowniczą górską panoramę.
Możesz również nabyć jedną lub kilka działek traktując je jako pewną, bezpieczną i zyskowną inwestycję.

 Nieruchomość o doskonałej lokalizacji , położona w pobliżu miejscowości turystyczno-uzdrowiskowej Świeradów-Zdrój, z pięknym widokiem na Góry i Pogórze Izerskie.
 Przeznaczenie działki w MPZP: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
Każda działka będzie posiadała bezpośredni dojazd do nieruchomości  profesjonalnie utwardzoną drogą.
Prąd : każda sprzedawana działka będzie posiadała założoną skrzynkę ZK w cenie zakupu 

Otoczenie:
Gmina Leśna oraz Świeradów-Zdrój i okolice, to miejsce wyjątkowo urokliwe, piękne dziewicze krajobrazy. Góry i Pogórze Izerskie, które płynnie łączą się z Karkonoszami, malownicze szlaki idealne do wycieczek rowerowych i wędrówek pieszych.
Przepiękne, dziewicze tereny Natura 2000, kompleksy leśne, jeziora: Złotnickie, Leśniańskie z zabytkową zaporą i zalewem, czy położone nieco dalej Berzdorfer See. Liczne zabytki i atrakcje turystyczne, piękne zamki i pałace (Zamek Czocha, Zamek Frydlant, Dolina Pałaców i Ogrodów), sztolnie i podziemne trasy turystyczne.
Wyjątkowo szeroka paleta możliwości aktywnego wypoczynku. Wspaniałe trasy do uprawiania narciarstwa zjazdowego, z Koleją Gondolową na Stóg Izerski i projektowanym nowym wyciągiem na Świeradowiec. Unikalne trasy do narciarstwa biegowego, w pobliskich Jakuszycach oraz na "Magistrali Izerskiej" po stronie czeskiej. Wyjątkowe, słynne na całą Polskę trasy rowerowe (ponad 100km tras Single track).
Świeradów- Zdrój jest również znanym uzdrowiskiem. Sanatoria, Aquapark, liczne SPA i centra odnowy biologicznej, przyciągają kuracjuszy zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Miasto dynamicznie się rozwija i przyciąga nowe liczne inwestycje, jednocześnie dbając również o coraz większy komfort życia mieszkańców i turystów, czego przykładem jest bezpłatna miejska sieć komunikacyjna, działająca w Świeradowie-Zdroju.
Dynamiczny rozwój miasta, powiązany z profesjonalnym zarządzaniem sprawił, że Świeradów-Zdrój stał się prestiżowym, górskim kurortem turystyczno-uzdrowiskowym. Miejsce to przyciąga nowych mieszkańców, turystów i inwestorów. Jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce, do zamieszkania, wypoczynku oraz pod kątem biznesowo-inwestycyjnym.
Odległości orientacyjne:
 Świeradów-Zdrój - 2 km, Szklarska - 29 km, Karpacz - 49 km, Jelenia Góra - 36 km, Zgorzelec - 39 km,  Autostrada A4 - 38 km, Granica z Czechami - 4 km, Liberec - 39 km, Praga - 150 km, Wrocław - 150 km

Cena: .123.000zł brutto 

Kupujący nie płaci PCC.
Dostępne powierzchnie działek:
Kompleks 5 działek, każda o powierzchni 800m2,
Przyjedź i sam oceń wyjątkowość tego miejsca.

Zapraszam na prezentację i do kontaktu
Grzegorz Hoszowski
Licencja zawodowa pośrednika
w obrocie nieruchomościami nr 19519
Tel. 606 381 785
Oferta nr 590399 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 590399
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 123 000 PLN
Cena za m2 154 PLN
Powierzchnia 800 m2
Miejscowość Pobiedna
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lubański
Gmina Leśna