Lokal użytkowy, 12 m2, Toruń

Lokal użytkowy na wynajem, Toruń, Na Skarpie

Wynajem: 100 PLN

Kamila Durma
0
Tel.kom.: 692 103 906
torun1@ZachodNieruchomosci.pl

Opis

Prezentujemy Państwu lokale użytkowe z przeznaczeniem specjalistycznym do wynajęcia.

Lokale te są w Poradni Lekarskiej eLMED. Budynek posiada w środku 3 gabinety lekarskie oraz 1 gabinet zabiegowy do wynajmu na godziny dla lekarzy, którzy potrzebują przestrzeni dla swoich klientów.
Budynek ten został wyposażony w pełni zgodnie z przepisami sanitarnymi i zatwierdzony przez sanepid. Posiada klimatyzację, łazienkę dla niepełnosprawnych, powierzchnie socjalne i techniczne oraz serwerownię. Ma wbudowany również system INTERKOM. Sama poradnia umiejscowiona jest w ``kompleksie medycznym`` ze względu na obecność wokół m.in. okulisty i weterynarza.

Gabinety są wyposażone w sprzęty takie jak tomograf, tonometr, AF, autorefraktometr czy lampę szczelinową. Jest dostępne również EKG i do jednego z gabinetów przynależy dodatkowa łazienka na potrzeby związanego z dziedziną np. ginekologiczną.

Opłata wynosi 50% za godzinę dla Poradni Lekarskiej od wynagrodzenia pobieranego od pacjenta natomiast lekarze o specjalizacjach rzadziej występujących takich jak kardiolog czy endokrynolog mają niższy procent za najem tj. 40% od kwoty pobieranej od pacjenta za godzinę.


MOŻNA WYNAJĄĆ OD ZARAZ


Po wszelkie dodatkowe informacje jak również na prezentacje zapraszam do kontaktu

Kamila Durma
Zachód Nieruchomości
tel: 692 103 906

Szczegóły

Numer oferty 540520
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 100 PLN
Cena za m2 8 PLN
Powierzchnia 12 m2
Miejscowość Toruń
Dzielnica Na Skarpie
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat Toruń m.
Gmina Toruń M.