Grunty - działka budowlana, 2 500 m2, Kępno

Grunty - działka budowlana na wynajem, Kępno

Wynajem: 2 500 PLN

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

Prezentujemy do dzierżawy grunt budowlany, działkę przeznaczoną w Gminnym planie zagospodarowania przestrzennego jako działkę przemysłową pod inwestycję.Działka oznaczona jest symbolem C11UR o przeznaczeniu podstawowym jako tereny zabudowy usług rzemiosła, przeznaczenie uzupełniające obejmuje oprócz zabudowy usługowej i rzemieślniczej zabudowę obiektów produkcyjnych w tym nawet stację demontażu pojazdów.Działka oznaczona nr 1016/4 o powierzchni łącznej 1800 m2 . Działka znajduje się w gminie Kępno w miejscowości Mianowice w sąsiedztwie byłej drogi krajowej nr 8 , obecnie drogi wojewódzkiej (20m) ,trasy szybkiego ruchu S8 (zjazd z trasy 11 min).Planowany węzeł z S11 ( zjazd około 500m). Oddalona od centrum Kępna około 2min. Dojazd do działki - droga asfaltowa, dostęp do drogi publicznej z dwóch stron. Działka znajduję się w obszarze na którym prężnie rozwija się przemysł produkcyjny. Działka posiada szereg uzgodnień i zezwoleń .Doskonała lokalizacja i znakomite miejsce pod inwestycje sprawia atrakcyjność logistyczną dla planowanego przedsięwzięcia

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 490967
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 2 500 PLN
Cena za m2 1 PLN
Powierzchnia 2 500 m2
Miejscowość Kępno
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Kępno