Mieszkanie, 79 m2, Wronki
Mieszkanie na sprzedaż, Wronki

















Agnieszka Krzywonos 13299 |
Tel.kom.: 537375767 |
biuro@bonak.pl |
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
Oferta wyświetlona 0 razy
Opis
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie, które dostępne jest bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo oferujemy bezpłatne pośrednictwo kredytowe, pomagając w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty finansowania. Nasza firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, gwarantując pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm.Prezentujemy nowoczesne mieszkanie z 2022 roku, zlokalizowane na Leśniej Polanie we Wronkach, w pięknym otoczeniu natury i jednocześnie w bliskiej odległości od ważnych punktów miasta.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, który posiada wyjście na balkon, trzech komfortowych sypialni, funkcjonalnej łazienki z WC, pomieszczenia gospodarczego oraz korytarza. Do nieruchomości przynależy także komórka lokatorska, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Aneks kuchenny jest w pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej klasy sprzęt: lodówkę, zmywarkę, piekarnik oraz płytę indukcyjną, co czyni codzienne przygotowania posiłków niezwykle wygodnymi. W mieszkaniu znajdziesz również pralkę automatyczną w łazience oraz suszarkę elektryczną w pomieszczeniu gospodarczym. Przestronna łazienka wyposażona jest w prysznic, zapewniając komfort każdego dnia.
Każdy pokój jest umeblowany, a okna wyposażone w rolety zewnętrzne, z częściowo elektrycznym sterowaniem, co zwiększa komfort i prywatność. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.
W budynku z 2022 roku znajduje się winda, a pod budynkiem dostępne są miejsca parkingowe. Ogrzewanie zapewnia gazowy piec, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji - czynsz wynosi około 330 zł miesięcznie.
Lokalizacja to prawdziwy atut: w pobliżu znajduje się las oraz tereny spacerowe, idealne na relaks na łonie natury. W zaledwie 5 minut dotrzesz pieszo do firm Samsung i Amica, co czyni tę ofertę atrakcyjną dla osób ceniących wygodę i bliskość miejsc pracy.
Zapraszamy do kontaktu z pośrednikiem Agnieszką Krzywonos - licencja zawodowa nr 13299. Telefon: 537-37-57-67, e-mail: biuro@bonak.pl. Więcej ofert na www.bonak.pl. Chętnie pomożemy również w formalnościach kredytowych - obsługa gratis!
Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Oferta nr 453510147 wysłana z systemu LocumNet Online
Szczegóły
Numer oferty | 453510147 |
Typ oferty | Mieszkanie |
Rodzaj transakcji | Sprzedaż |
Cena | 625 000 PLN |
Cena za m2 | 7 880 PLN |
Licza pokoi | 4 |
Piętro | 2 |
Liczba pięter | 3 |
Powierzchnia | 79 m2 |
Miejscowość | Wronki |
Województwo | WIELKOPOLSKIE |
Powiat | szamotulski |
Gmina | Wronki |
Biuro Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Krzywonos
Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!Adres naszego biura
Myszkowo 14/2, 64-500 SzamotułyZadzwoń do nas
Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.Zadzwoń dziś!
Dzwoń 537-37-57-67 Dziś!CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?