Mieszkanie, 49 m2, Szamotuły

Mieszkanie na sprzedaż, Szamotuły

Cena: 260 000 PLN

5 271 PLN/m2

Agnieszka Krzywonos
13299
Tel.kom.: 537375767
biuro@bonak.pl

Opis

Przy tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji! Dodatkowo, oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w zakresie usług kredytowych — skorzystaj z naszej profesjonalnej obsługi bez żadnych dodatkowych opłat.
Nasze biuro posiada aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz ważną licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i profesjonalizmu w realizacji Twojej transakcji.
Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, który przeprowadzono 7 lat temu. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Dworcowej. Mieszkanie o powierzchni 49,33 m² składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni, funkcjonalnej łazienki z WC oraz przedpokoju. Do nieruchomości przynależy również piwnica o powierzchni 27 m² oraz miejsce parkingowe usytuowane na podwórku, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo.
Wnętrza wyposażone są w nowoczesne okna PCV z roletami wewnętrznymi, co zwiększa komfort i izolację akustyczną. Czynsz do wspólnoty wynosi 900 zł miesięcznie, obejmując wszystkie opłaty z wyjątkiem prądu. Wspólnota posiada własną kotłownię, co przekłada się na niskie koszty ogrzewania i ciepłej wody.
W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni oraz pojemny komandor. Istnieje również możliwość pozostawienia części umeblowania, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.
Lokal położony jest w samym centrum miasta — zaledwie 3 minuty spacerem do Rynku oraz 5 minut do dworca PKP, co gwarantuje doskonałą komunikację i dostęp do wszystkich udogodnień.
Kontakt do pośrednika prowadzącego ofertę: Agnieszka Krzywonos, licencja zawodowa nr 13299. Telefon: 537-37-57-67, e-mail: biuro@bonak.pl. Na naszej stronie www.bonak.pl znajdziesz więcej interesujących ofert. Zapewniamy bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności kredytowych, aby cały proces zakupu był dla Ciebie jeszcze prostszy i przyjemniejszy.


Oferta nr 452940147 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 452940147
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 260 000 PLN
Cena za m2 5 271 PLN
Licza pokoi 2
Piętro 1
Liczba pięter 1
Powierzchnia 49 m2
Miejscowość Szamotuły
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat szamotulski
Gmina Szamotuły