Obiekt - obiekt magazynowy/hala, 4 415 m2, Jarocin

Obiekt - obiekt magazynowy/hala na sprzedaż, Jarocin

Cena: 16 500 000 PLN

3 738 PLN/m2

Anna Gonet
12665
Telefon: 608 386 601
a.gonet@dominanta.nieruchomosci.pl

Opis

Do kupna nowy  obiekt  o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym położony w Jarocinie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. 
Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości, czytelny adres, budynek z bezpośrednim wjazdem na   drogę krajową DK nr 12 i z szybkim dojazdem do dróg krajowych  DKnr11 i DKnr15.  Z adresu dogodne połączenie do obwodnicy Jarocina S11 oraz bocznicy kolejowej PKP Jarocin.
BUDYNEK:
Hala produkcyjno-magazynowy z funkcjonalną  częścią biurową i socjalną  wybudowana w latach 2012 - 2014 w konstrukcji mieszanej.
Hala produkcyjno-magazynowa 1-kondygnacyjna, 2 -nawowa w konstrukcji  fundamentów żelbetowych, wzniesiona za  słupach stalowych ; konstrukcja dachu stalowa, pokrycie dachowe  płytą warstwową.   Ściany hali wykonane  z płyty warstwowej mocowane do stalowej konstrukcji nośnej.
Konstrukcja budynku pozwaliła na zamotowanie dwóch suwnic o udżwigu 15T i 30 T.  Posadzka żelbetowa z betonu B30 zbrojona,  warstwa wierzchnia ułożona z kostki brukowej.  Podłoga w pomieszczeniach socjalnych i biurowych wyłożona płytką ceramiczną.5 bram wjazdowych, w tym 2 "na przeciw siebie" pozwalają na ergonomiczne korzystanie z przestrzeni hali.  Wszystkie bramy segmentowe są  ocieplone pianką poliuretanową gr. 42 mm, otwierane automatycznie, z podwyższonym prowadzeniem.
Hala doświetlana światłem dziennynm za pomocą świetlików  i nowoczesnym oświetleniem LED.  Okna wykonane  z profili PCV,  drzwi wewnętrzne standardowe. Hala ogrzewana za pomocą kotła gazowego. W pomieszczeniach biurowych i socjalnych grzejniki,  na hali zamonotowano  nagrzewnice nadmuchowe.
Rozkład pomieszczeń biurowych i socjalnych bardzo ergonomiczny, pozwlający na pracę jednocześnie około 50 osób. 
Budynek i cała nieruchomości wyposażona w następujące instalacje:
elektryczną, wodno-kanalizacyjną, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania z własnej kotłowni gazowej , wentylacji, monitoringu, przeciw .pożarową, teletechniczną.
PLAC I PARKINGI
Drogi wewnętrzne, parkingi i chodniki wykonane z kostki betonowej.
Powierzchnia utwardzona  to ponad 3000,00 m2. Powierzchnia terenów zieleni urządzonej to około 1000,00m2. Przy wjeździe na teren portiernia, na terenie parking na około 30 aut. 
Na działce znajduje się stacja transformatorowa, studnia osadnikowa,separator, przepompownia wód deszczowych.

Na teren, na którym położona jest nieruchomość nie został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.  Natomiast Przeznaczenie w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Jarocin wskazuje na  tereny z przewagą obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług oznacone jako P/U ( tereny produkcji i usług). 
 Nieruchomosć do objęcia od zaraz. Cena ofertowa 16500000 PLN netto +23% VAT.
Kontakt i przezentacja oferty Anna Gonet a.gonet@dominanta.nieruchomosci.pl
 
Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C.
Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie:
www.dominanta.nieruchomosci.plOferta nr 362960362 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 362960362
Typ oferty Obiekt - obiekt magazynowy/hala
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 16 500 000 PLN
Cena za m2 3 738 PLN
Liczba pięter 1
Powierzchnia 4 415 m2
Powierzchnia działki 9 767 m2
Miejscowość Jarocin
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat jarociński
Gmina Jarocin