Grunty - działka budowlana, 4 052 m2

Grunty - działka budowlana na sprzedaż,

Cena: 1 250 000 PLN

308 PLN/m2

Agnieszka Jankowska
21290
Tel.kom.: +48 668 046 326
biuro@taurus-nieruchomosci.pl

Opis

Działki gruntu o łącznej powierzchni 4052m2 położone są przy drodze powiatowej, w pobliżu (ok. 2,5 km) projektowanego węzła S5 (plan realizacji obwodnicy Leszna - Wrocław ? Poznań - rok 2017).
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania i przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową, w tym wielorodzinną, produkcyjną i usługową w tym obiekty handlowe.
W sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe oraz obiekty związane drobnymi usługami, (stacje paliw, warsztaty samochodowe, myjnie, stacje kontroli pojazdów, itp.).
Teren w zasięgu miejskich sieci infrastrukturalnych: elektroenergetycznych, wodociągowych, telekomunikacyjnych, gazu ziemnego i kanalizacji.
Nieruchomość usytuowana jest bardzo korzystnie ? wyjątkowo wyeksponowana, przy jednym
z ważniejszych w regionie szlaków komunikacyjnych, ścieżce rowerowej i trakcie spacerowym.
Teren działek jest płaski, w kształcie trapezu.
Obwodnica miasta Leszna w znacznym stopniu usprawni komunikację pomiędzy dwoma największymi miastami w regionie: Poznaniem i Wrocławiem, a przylegające do niej tereny stanowią atrakcyjne powierzchnie inwestycyjne.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia strony sprzedającej i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Szczegóły

Numer oferty 290612
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 250 000 PLN
Cena za m2 308 PLN
Powierzchnia 4 052 m2
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Leszno m.
Gmina Leszno M.
Media gaz, kanalizacja