Domy - obiekt stylowy, 300 m2, Lubniewice

Domy - obiekt stylowy na sprzedaż, Lubniewice

Cena: 4 800 000 PLN

16 000 PLN/m2

Krzysztof Stefaniak
Telefon: 604-978-997
k.stefaniak.inwestycje@op.pl

Opis

Oferuję do sprzedaży przepiękną nieruchomość składającą się z 5 działek o łącznej powierzchni 8,5477 ha zlokalizowaną na terenie Krajobrazu Pojezierza Lubniewsko-Sulęcińskiego ze stawami, z dostępem do linii brzegowej jeziora na odcinku ok 600m. Siedem kaskadowo położonych stawów oddzielonych groblami z niebywałym, urokliwym widokiem i krajobrazem na jezioro, zapychają dech w piersi o każdej porze roku. Stawy połączone instalacjami pozwalającymi regulowanie poziomu wody. Część terenu stanowi piękny ogród ( ok.1ha) z dębowym starodrzewem.
Na nieruchomości posadowiony jest 5 kondygnacyjny stylowy budynek z ok.1920 roku z tarasem z możliwością pełnienia funkcji rezydencji -pensjonatu o powierzchni ok.300m2.

- Przyziemie: 2 kuchnie + WC + pralnia;
- Parter: kuchnia + 3 pokoje z łazienkami + WC;
- I p.: 2 apartamenty z łazienkami;
- IIp.: otwarta przestrzeń + 2 sypialnie + łazienka;
- IIIp: 1 pokój z łazienką;

Jest możliwość rozbudowy budynku na podstawie wydanej decyzji WZ o dodatkową część mieszkalną oraz garaż podziemny a także pozwalającej na zmianę sposobu użytkowania na potrzeby agroturystyki i pracy twórczej. Wysokość zabudowy w części dobudowywanej do 7 kondygnacji o maksymalnej wysokości do 20 m.
Z budynku rozpościera się przepiękny widok. Ponadto są wydane 2 decyzje o Warunkach Zabudowy, które pozwalają także na wybudowanie dwóch budynków mieszkalnych o charakterze rekreacyjnym o wysokości zabudowy do 3 kondygnacji z płaskim dachem.
Przyległe jezioro rynnowe o pow. ok. 240 ha zachwyca czystą, bajecznie niebieską wodą, piaszczystym dnem i ciszą z zachwycającą przyrodą.
Wokół jeziora biegnie niebieski szlak pieszy z otaczającymi lasami i wzgórzami morenowymi.
Dla tych niezwykłych terenów ustanowiono Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy określany jako `Uroczysko Lubniewsko`.
Nieprzeciętne lasy bukowe i sosnowe z urozmaiconą linią brzegową, brzegami pociętymi jarami robią wspaniałe wrażenie tzw. `Sulęcińskiej Szwajcarii`.
Położenie w bliskości z granicą Niemiec oraz z jednym z największych ( docelowo o pow. 200ha ) Parkiem Rozrywki `MAJALAND`. https://www.majalandkownaty.pl/pl Kownaty w gm. Torzym stwarza możliwości realizacji funkcji turystyki i rekreacji dla szerokiej gamy klientów.
Jezioro atrakcyjne dla uprawiania kajakarstwa, żeglarstwa, windsurfingu
( bez sportów motorowych).
Raj dla wędkarzy - tereny wyjątkowo rybne ( leszczowo-sandaczowe, okoń, szczupak, karp, amur i inne) - infrastruktura wędkarska ( pomosty, kładki).

Cena ofertowa: 4.800.000zł
Zapraszam na prezentację.

Prowadzący ofertę:
Krzysztof Stefaniak 604 978 997,
e-mail: k.stefaniak.inwestycje@op.pl
KPS INVEST
61-502 Poznań, ul.Langiewicza 4 lok. 2

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC.

Szczegóły

Numer oferty 28810638
Typ oferty Domy - obiekt stylowy
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 4 800 000 PLN
Cena za m2 16 000 PLN
Licza pokoi 10
Liczba pięter 4
Powierzchnia 300 m2
Powierzchnia działki 85 477 m2
Miejscowość Lubniewice
Województwo LUBUSKIE
Powiat sulęciński
Gmina Lubniewice