Domy - bliźniak, 50 m2, Kużaj

Domy - bliźniak na sprzedaż, Kużaj

Cena: 45 000 PLN

900 PLN/m2

Roman Pustkowski
3468
Tel.kom.: 601560477
Telefon: 48627822792
biuro@kgn.nieruchomosci.pl

Opis

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.
Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntowa częściowo zabudowaną SIEDLISKIEM wiejskim z budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliżniaczej do remontu oraz budynkiem na cele gospodarcze typu stodoła z kuchnią letnią w zabudowie wolnostojącej, siedlisko wiejskie wraz z dzialką rolną porośniętą drzewostanem typu sosna samosiejka w wieku ca 30 lat. Nieruchomość składa się z trzech działek gruntu o pow. 0,01 ha, 0,19 ha i 0,12 ha, zlokalizowana na skraju terenów leśnych Lasów Państwowych i w centralnej części wsi sołeckiej gminy Galewice.
Nieruchomość zlokalizowana przy drodze głównej publicznej kategorii gminnej o nawierzchni bitumicznej z której jest główny wjazd na posesję poprzez bramę wjazdową. Uzbrojenie siedliska stanowi podłaczenie do sieci energetycznej i wodociągowej gminnej oraz możliwość podłączenia do kanalizacji sanitarnej i telefonu. Siedlisko o pow. 15 ara ogrodzone plotem metalowym , podwórze częsciowo utwardzone. W pozostałej cześci dzialka gruntu o użytkach rolnych porośnięta

Omawiana nieruchomośc gruntowa nie jest objeta ustaleniami Miejscowoego Planu zagospodarowania przestrzennego, natomiast w opracowanym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla gminy Sokolniki dzialka gruntu czesciowo przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową MN oraz pod cele rolne.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 1880967
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 45 000 PLN
Cena za m2 900 PLN
Licza pokoi 1
Powierzchnia 50 m2
Powierzchnia działki 4 100 m2
Miejscowość Kużaj
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat wieruszowski
Gmina Galewice