Dom wolnostojący, 200 m2, Karpacz

Dom wolnostojący na sprzedaż, Karpacz

Cena: 999 000 PLN

4 995 PLN/m2

Mateusz Mendyka
Telefon: 576400420
mateusz@nieruchomoscioptima.pl

Opis

Numer oferty 2587
!!! NOWA NIŻSZA CENA !!!
Oferta dostępna tylko w naszym biurze.
Link do Filmu
Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dom z dużym potencjałem w Karpaczu.
Dom ma powierzchnię użytkową około 200 mkw. Działka na której się znajduje ma powierzchnię 1030 mkw.
W maju 2023 roku w budynku wybuchł pożar który naruszył część budynku, co skutkuje koniecznością remontu części nieruchomości.
Wielką zaletą domu jest jego lokalizacja. Znajduje się w centrum Karpacza a jednocześnie jest doskonałym punktem do wycieczek górskich. Do wyjścia na najbliższy szlak turystyczny Karkonoskiego Parku Narodowego dzieli nas odległość jedynie 300m, natomiast na deptak w Karpaczu dostaniemy się po przejściu 350m. Po około dwóch godzinach górskiej wędrówki bezpośrednio z budynku znajdziemy się na najwyższym szczycie Karkonoszy Śnieżce. Z okien pierwszego piętra budynku rozpościera się piękny widok na góry i Karpacz. Niedaleko od nieruchomości znajduję się przystanek komunikacji zbiorowej co znacząco ułatwia komunikację.
Dom jest pięknym poniemieckim budynkiem wybudowanym około roku 1890 w oryginalnym willowym i rezydencyjnym charakterze tego miejsca.
Dom będzie idealną inwestycją dla osób które kochają góry, cenią sobie cisze, spokój oraz bliskość gór. Nieruchomość po remoncie będzie doskonałym miejscem do wypoczynku jak i do zamieszkania w nim na stałe przez cały rok.
Innym rodzajem inwestycji może być adaptacja budynku na apartamenty na wynajem krótkoterminowy. Budynek może również pełnić funkcje kawiarni lub restauracji. Lokalizacja budynku gwarantuje przyszłemu inwestorowi duże zainteresowanie turystów tym miejscem.
Budynek posiada podłączenie do sieci elektrycznej, sieci gazowej oraz sieci wodnokanalizacyjnej. Na dzień dzisiejszy podłączenie się do sieci wodnokanalizacyjnej w Karpaczu dla nowych odbiorców jest już nie możliwe. Dom ogrzewany jest piecem stałopalnym na węgiel i drewno oraz posiada piec gazowy dwu-funkcyjny który ogrzewa cały dom oraz ciepłą wodę.

Cena: 999 000 zł
Zapraszam na prezentacje Mateusz Mendyka tel: 576 400 420NOTA PRAWNA
Opis powyższego ogłoszenia sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela i może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

NOTA PRAWNAOpis powyższego ogłoszenia sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela i może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C
Oferta nr 17940950 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 17940950
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 999 000 PLN
Cena za m2 4 995 PLN
Licza pokoi 7
Powierzchnia 200 m2
Powierzchnia działki 1 030 m2
Miejscowość Karpacz
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat karkonoski
Gmina Karpacz

Film do oferty