Lokal użytkowy, 4 750 m2, Cybinka

Lokal użytkowy na wynajem, Cybinka

Wynajem: 59 000 PLN

Adam Zawada
8742
Tel.kom.: 793 12 12 77
Telefon: 68 324 20 00
adam@ZachodNieruchomosci.pl

Opis

Posiadamy do wynajęcia nieruchomość USŁUGOWO - PRODUKCYJNĄ,
ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU OBIEKTU ZA KWOTĘ 6.900.000 ZŁ
W jej skład, wchodzą: działka o powierzchni 31644 m2, 2 hale produkcyjne w szkieletowej żelbetowej konstrukcji, 3 budynki dodatkowe: kotłownia, trafostacja, portiernia w tradycyjnej konstrukcji,drewniana wiata z murowanym grillem, budynek biurowo-administracyjny tradycyjnej murowej konstrukcji oraz wiata drewniana do składowania materiałów tartacznych.
Na nieruchomości znajdują się również następujące budowle i inne elementy małej architektury: place i drogi utwardzone,ogrodzenia, zbiornik na trociny (silos) na betonowym cokole, drzewa i krzewy ozdobne z elementami małej architektury ogrodowej, linia kablowa rozdzielcza,oświetlenie placu, wewnętrzna siec kanalizacyjna i wodociągowa.
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Cybinka przy ul.Dąbrowskiego 25.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Cybinka, który obowiązywał do dnia 31.12.02 r. nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem B45 P - zakład produkcji metalu do wykorzystania w tej samej branży lub zbliżonym profilu. Przewiduje się możliwość zmiany użytkowania obiektu i terenu.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Cybinka uchwalonym Uchwała nr 140/XIX/2000 z dnia 15.12.200 r. nieruchomość leży na obszarze oznaczonym jako tereny zainwestowane przeznaczone do rehabilitacji uzupełnień.
HALA PRODUKCYJNA NR 1 Z ZAPLECZEM SOCJALNO- BIUROWYM OBIEKT NR 1
Rok budowy -2001, Powierzchnia użytkowa - 781,90 m 2
Konstrukcja: Budynek jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, zwarty z obiektem biurowo - administracyjnym. Składa sięz następujących części: biurowo-socjalnej, hali produkcyjnej nr 1, magazynu wyrobów gotowych, salonu wystawowego, magazynu głównego, kotłowni zasilającej obiekt nr 1. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Pomieszczenia użytkowane zgodnie z przeznaczeniem. Przy hali dobudowano wiatę drewniana wsparta na metalowych słupach z dachem jednospadowym, pokrytym płyta poliwęglanową.
Stan techniczny budynku określa się jako dobry. Elementy budynku są dobrze utrzymane, konserwowane, nie wykazują zużycia i uszkodzeń. Wyposażenie w instalacje: elektryczna,wodno-kanalizacyjna w części socjalno-biurowej, centralnego ogrzewania.
HALA PRODUKCYJNA NR 2
Rok budowy - lata 70-te, Powierzchnia użytkowa - 1 586,20 m 2 ,
Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący. Składa się z następujących części: hali nr 2,wiaty, części powstałej na skutek rozbudowy tej hali.

HALA PRODUKCYJNA NR 2 - WIATA

Rok budowy -2001, Powierzchnia użytkowa - 567,40 m 2 ,
Konstrukcja szkieletowa stalowa. Pokrycie dachu z blachy trapezowej ocynkowanej na łatach drewnianych,zabudowa sufitu z płyt pilśniowych półtwardych. W obiekcie znajdują się:linia technologiczna do transportu tarcicy, komory do suszenia drewna oraz linia technologiczna do transportu drewna na hale produkcyjna. Wyposażenie w instalacje: elektryczna siły i oświetleniowa.
HALA PRODUKCYJNA NR 2 - CZEŚĆ POWSTAŁA NA SKUTEK ROZBUDOWYWALI NR 2
Rok budowy - 2005, Powierzchnia użytkowa - 1 148,20 m 2 ,
Obiekt w konstrukcji żelbetowej na siatce słupów żelbetowych.Na słupach wsparte są wiązary kratowe stalowe, na których oparto płatwie stalowe. Wyposażenie w instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna - podłączoną do sieci miejskiej, ogrzewanie c.o. (grzejniki blaszane).
BUDYNEK PORTIERNI OBIEKT NR 3
Rok budowy - 2002, Powierzchnia użytkowa - 6,90 m 2 , Budynek parterowy, wolnostojący,niepodpiwniczony.
BUDYNEK BIUROWO- ADMINISTRACYJNY OBIEKT NR 4
Rok budowy - 2002, Powierzchnia użytkowa - 383,90 m 2 ,
Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, zwarty z budynkiem hali 1. Wykonany technologii tradycyjnej. Wyposażenie w instalacje: elektryczna,wentylacja grawitacyjna, c.o. tradycyjne z własnej kotłowni, telefoniczna, siec komputerowa, wodno-kanalizacyjna, instalacja alarmowa.
BUDYNEK MAGAZYNOWY OBIEKT NR 5
Rok budowy - 2006, Powierzchnia użytkowa - 273,64 m 2 ,
Konstrukcja szkieletowa stalowa: słupy stalowe, na których wsparte są dźwigary dachowe kratowe. Pokrycie dachu z blachy trapezowej ocynkowanej na łatach drewnianych. Wyposaż e nie w instalacje: elektryczna siły i oświetleniowa.
ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI:
Drogi o nawierzchni betonowej łącznie z wyjazdem i wjazdem na drogę powiatowa, dodatkowo teren manewrowy i plac postojowy dla samochodów ciężarowych płyt betonowych ażurowych. Lampy oświetleniowe na słupach metalowych.

Ogrodzenie: siatka stalowa w ramach stalowych na słupach stalowych osadzonych w cokole betonowym, 4 bramy wjazdowe prętów stalowych w ramach, ogrodzenie siatki handlowej, drut kolczasty,

Wolnostojąca,stacja transformatorowa wieżowa WST tp 20/400 rozdzielnia SN 15/0, 4kVz transformatorem 400KVA zasilająca. Wybudowana w technologii tradycyjnej: ściany murowane z cegły ceramicznej pełnej,stropodach płaski gęsto żebrowy pokryty papą.
Kotłownia: Budynek wolnostojący części dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia z rampa i kominem. Ściany zewnętrzne murowane z cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej, otynkowane. Strop oraz stropodach między kondygnacyjny żelbetowy gr. 20cm, stropodach żelbetowy gr. 8cm; pokryty papa bitumiczna. Stolarka z PCV. Posadzki betonowe.
Zapraszamy na prezentację. Agent prowadzący: Adam Zawada tel. 793 12 12 77


Oferta nr 151830227 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 151830227
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 59 000 PLN
Cena za m2 12 PLN
Liczba pięter 1
Powierzchnia 4 750 m2
Powierzchnia działki 31 644 m2
Miejscowość Cybinka
Województwo LUBUSKIE
Powiat słubicki
Gmina Cybinka