Dom wolnostojący, 297 m2, Stany

Dom wolnostojący na sprzedaż, Stany

Cena: 1 590 000 PLN

5 354 PLN/m2

Marzena Gajdamowicz-Poźniak
Telefon: 691 858 040
marzena@finanseinieruchomosci.pl

Opis

Na sprzedaż nowoczesna rezydencja wolnostojąca, parterowa z poddaszem użytkowym o powierzchni około 297 m2. Położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 4500 m2 (0,4500 ha), otoczona z czterech stron lasem, w bezpośredniej odległości od Nowej Soli.
Na parterze rozmieszczono:
- Wiatrołap - pow. 5,18  m2
- Komunikacja i klatka schodowa - pow. 18,75 m2
- Salon z jadalnią - pow.34,05 m2
- Kuchnia wraz ze spiżarnią- pow.  18,26 m2
- Garderoba - 3,72 m2
- Łazienka - pow. 3,9 m2
- Pokój - pow. 15,91 m2
- Garderoba - pow. 6,52 m2
- Łazienka - 9,51 m2
- Pokój - pow. 13,39 m2
- Garderoba - pow. 11,18 m2
- Pralnia - pow. 9,11 m2
- Garaż - pow. 55,00 m2
- Taras - pow. 75,11 m2
 
Na piętrze rozmieszczono:
- Komunikacja - pow. 8,83m2
- Łazienka - pow. 5,04 m2
- Garderoba - pow. 2,97 m2
- Pokój - pow. 11,85 m2
- Pokój - pow. 12,65 m2
- Garderoba - pow. 3,27 m2
- Łazienka - pow. 5,34 m2
- Pomieszczenie do adaptacji dowolnej - 38,57 m2
- Pomieszczenie gospodarcze- 4,00 m2
 
Duża ilość pomieszczeń będzie idealna dla licznej rodziny oraz stwarza możliwość wyodrębnienia osobnej, niezależnej strefy mieszkalnej (np. dla rodziców czy teściów). Układ funkcjonalny domu opiera się na bryle prostokąta stanowiącym jego szkielet. Umożliwia on dostęp do wyraźnie zaznaczających się stref: dziennej i nocnej. Strefę dzienną zaplanowano w taki sposób by słońce oświetlało ją, kiedy koncentruje się tam największa aktywność mieszkańców. Salon i kuchnia wraz z funkcjonalną spiżarnią tworzą razem obszerne pomieszczenie wychodzące na taras, stanowiący przedłużenie strefy dziennej, który na pewno stanie się ulubionym miejscem do wypoczynku domowników. Taki rozkład pomieszczeń gwarantuje maksymalny poziom prywatności, a duże pokoje zapewnią wystarczającą przestrzeń dla najbardziej wymagających. W hallu zlokalizowane są wejścia do pokoi, które mogą stanowić gabinety dla osób ceniących sobie pracę zdalną w domowym zaciszu, a także do toalety, garderoby, pralni oraz do garażu.
Strefa nocna zlokalizowana na piętrze składa się z dużych pokoi i do każdego z nich przynależy garderoba oraz prywatna łazienka. Dogodna forma tarasu, znajdująca się częściowo w podcieniu, w razie konieczności ochroni przed deszczem lub zbyt mocnym słońcem. Niewątpliwym atutem jest optymalny układ pomieszczeń gwarantujący domownikom obszerną strefę aktywności w czasie dnia oraz kameralną część sypialnianą. Dodatkowo estetyka budynku, prosta i harmonijna elewacja wpisuje się w nowoczesne trendy. Ważną kwestią dla przyszłych mieszkańców będzie duży i słoneczny taras oraz cudowne otoczenie gęstego lasu z każdej strony budynku.
Czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną, prosta, jasna elewacja oraz grafitowe akcenty nadają mu nowoczesnego charakteru. Na podłogach położono spójne, jednolite w całym domu płytki, zaś w łazienkach włoskie płytki ceramiczne. Ściany malowane farbami wysokiej jakości. Okna PCV trójszybowe wraz z roletami sterowanymi elektrycznie zarówno na dole jak i na piętrze. W przeważającej części domu jest klimatyzacja. Garaż dwustanowiskowy znajduje się w bryle budynku. Ogrzewanie domu jest bardzo ekonomiczne dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii: pompa ciepła głębinowa oraz rekuperacja, dodatkowo duży kominek w salonie, który również pełni funkcję zarówno rekreacyjna jak i grzewczą.  Dom bardzo dobrze zaizolowany co generuje niskie koszty ogrzewania, wykonany w tradycyjnej technologii z użyciem najwyższej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Zamontowana jest również instalacja alarmowa oraz monitoring. Ścieżki wokół domu, podjazdy wykonane z kostki betonowej oraz betonu. Zadbany ogród z pięknie utrzymaną zielenią zapewnia intymność i zaprasza do odpoczynku po dniu pracy.

Atuty oferty:
- Lokalizacja - w bliskiej odległości od Nowej Soli - dojazd do nieruchomości drogą asfaltową i częściowo utwardzoną
- Niskie koszty utrzymania, zastosowanie nowoczesnych technologii
- W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: las, ścieżki rowerowe, rzeka,jeziora
- Optymalny układ pomieszczeń gwarantujący domownikom obszerną strefę aktywności w czasie dnia oraz kameralną część sypialnianą
 
W związku z tym, że jesteśmy firmą świadczącą usługi zarówno w dziedzinie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości jak i w branży finansowej - kompleksowo załatwiamy formalności niezbędne w uzyskaniu kredytu na Twoją nową nieruchomość.
Ja i moi doradcy współpracujemy bezpośrednio z większością banków dzięki czemu zorganizujemy wszystko w jednym miejscu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC
Oferta prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości Marzeny Gajdamowicz-Poźniak, nr licencji 23838


Oferta nr 1280390 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1280390
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 590 000 PLN
Cena za m2 5 354 PLN
Licza pokoi 7
Powierzchnia 297 m2
Powierzchnia działki 4 500 m2
Miejscowość Stany
Województwo LUBUSKIE
Powiat nowosolski
Gmina Nowa Sól (gw)

Film do oferty