Domy - segment, 102 m2, Fondo Morte

Domy - segment na sprzedaż, Fondo Morte

Cena: 372 000 EUR

3 647 EUR/m2

Alicja Wojtkowiak
Tel.kom.: 616614620
Telefon: +48602245270
a.wojtkowiak@pegaz.nieruchomosci.pl

Opis

Marzamemi to urocza nadmorska wioska położona na południowym krańcu Sycylii, w regionie Pachino, zaledwie kilka kilometrów od Syrakuz.
Znany ze swojego historycznego uroku i naturalnego piękna, stał się latarnią morską dla tych, którzy szukają autentycznych wrażeń wśród krystalicznie czystej wody, kultury i wielowiekowych tradycji.
Ofarujemy do sprzedaży apartamenty "The Beach", Każdy  składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz przestronnego salonu z otwartą kuchnią, zapewniającego maksymalny komfort i prywatność.
Apartamenty na parterze dysponują prywatnym ogrodem, a apartamenty na pierwszym piętrze dysponują zapierającym dech w piersiach solarium.
Oglądanie stąd morza wieczorem to po prostu emocja, którą trudno opisać słowami, ale która zostanie zapamiętana na zawsze.
Ten ekskluzywny kompleks mieszkaniowy, składający się z sześciu apartamentów, położony jest w niezrównanej lokalizacji bezpośrednio przy plaży Spinazza.
Bezpośredni widok na morze i natychmiastowy dostęp sprawiają, że "The Beach" jest rzadką okazją do posiadania domu tuż przy plaży.
Oznacza to, że możesz codziennie zanurzyć się w krystalicznie czystym morzu, po prostu otwierając drzwi wejściowe, wychodząc w stroju kąpielowym i ciesząc się swobodą chodzenia boso.
Z biegiem lat ta XVII-wieczna wioska rybacka coraz bardziej przyciągała turystów ze względu na urok sycylijskiej kultury i tradycji na całym świecie.
Marzamemi i jego okolice oferują bogactwo przyrody, kultury i tradycji wzdłuż wspaniałego wybrzeża Sycylii, pośród lazurowego morza i barokowego przepychu Noto i Syrakuz, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Wybrzeża Marzamemi oferują idealne środowisko dla miłośników morza i archeologii, gdzie można uprawiać nurkowanie z rurką, aby odkryć liczne zatopione stanowiska archeologiczne, a także bogatą faunę i florę morską, która pozostawia zaniemówionego.
Ponadto cały obszar jest poprzecinany ścieżkami przyrodniczymi, idealnymi dla tych, którzy chcą wybrać się na piesze wędrówki lub po prostu spacery lub przejażdżki rowerowe, takie jak słynny rezerwat Vendicari, prawdziwy naturalny klejnot wschodniej Sycylii.
Odległośc od lotniaska Catania - 70km


Zapraszam do kontaktu:
Alicja Wojtkowiak
tel. 602245270


Oferta nr 1174740880 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1174740880
Typ oferty Domy - segment
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 372 000 EUR
Cena za m2 3 647 EUR
Licza pokoi 3
Powierzchnia 102 m2
Powierzchnia działki 157 m2
Miejscowość Fondo Morte
Województwo Sycylia
Powiat Siracusa
Gmina Fondo Morte