Mieszkanie, 140 m2, Massa

Mieszkanie na sprzedaż, Massa, Marina di Massa

Cena: 430 000 EUR

3 071 EUR/m2

Alicja Wojtkowiak
Tel.kom.: 616614620
Telefon: +48602245270
a.wojtkowiak@pegaz.nieruchomosci.pl

Opis

Mieszkanie w Toskanii Nadmorskiej Marina di Massa - tuż przy centrum i głównych usługach, bardzo blisko morza, jasne i przestronne  na pierwszym piętrze dwurodzinnego budynku.
Składa się z przedpokoju, salonu - jadalni, kuchni, trzech sypialni, biura, łazienki i toalety. Z salonu i kuchni można wyjść na piękny taras, idealny do spędzania czasu na relaksie lub spotkań z przyjaciółmi i rodziną.
Mieszkanie jest w dobrym stanie, bardzo przytulne. Wyposażone w miejsce parkingowe.
Znajduje się w ekskluzywnej i zadbanej okolicy, w strategicznym miejscu ze względu na bliskość do centrum i usług. Powierzchnia użytkowa wynosi 140 m². Cena 430 000 euro.
Marina di Massa, bijące serce Riwiery Apuańskiej, to mała enklawa na wybrzeżu Toskanii, położona na północnym krańcu regionu. Jest to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców, dzięki przyjemnemu klimatowi, przyjaznej atmosferze i pięknej piaszczystej plaży, która ciągnie się wzdłuż całego wybrzeża miasta.
Turystyczny rozwój Marina di Massa rozpoczął się na początku XX wieku, ale dopiero po drugiej wojnie światowej stał się znany i kochany przez wszystkich. Dzisiaj, prawie 70 lat później, nadal przyciąga swoim urokiem, i chociaż w pewnym sensie opiera się na chwale przeszłości, umiejętnie się odnawia i zawsze proponuje coś nowego, także dzięki przedsiębiorczości miejscowej ludności, zawsze gotowej otworzyć się na turystów i nowości.
Marina di Massa to doskonałe miejsce na relaks. Ale po dniu spędzonym na plaży, weźcie rowery i ruszajcie wzdłuż ścieżki rowerowej, która prowadzi aż do Forte dei Marmi. Następnie spacerujcie po molo, jednym z symboli miasta, zawsze gęsto odwiedzanym przez mieszkańców i turystów. Tutaj spotykają się również rybacy, zwłaszcza podczas i po sztormach, a latem z tego miejsca wyruszają rejsy wzdłuż wybrzeża.
Marina di Massa jest miejscem odpowiednim dla rodzin, singli i młodych ludzi, potrafi zadowolić wszystkich. Główną atrakcją Marina di Massa jest z pewnością jej wybrzeże o długości prawie 9 kilometrów. W przeciwieństwie do wielu miejsc w Toskanii, plaża ta nie jest jednolita, ale podzielona na różne sztuczne skały, zbudowane w celu zapobieżenia erozji, rozmieszczone równomiernie od siebie, dzieląc tę długą plażę na wiele mniejszych i bardziej kameralnych plaż. Patrząc jednak na wybrzeże jako na jedną plażę, jest ona niemal w pełni wyposażona: plaże kąpielowe następują jedna po drugiej bez przerwy.

Zapraszam do kontaktu:
Alicja Wojtkowiak
tel 602245270


Oferta nr 1174360880 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1174360880
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 430 000 EUR
Cena za m2 3 071 EUR
Licza pokoi 4
Piętro 1
Liczba pięter 2
Powierzchnia 140 m2
Miejscowość Massa
Dzielnica Marina di Massa
Województwo Toskania
Powiat Massa-Carrara
Gmina Massa