Obiekt - garaż, 22 m2, Ostrów Wielkopolski

Obiekt - garaż na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Cena: 36 777 PLN

1 672 PLN/m2

Krzysztof Majusiak
9091
Tel.kom.: +48 601 87 17 17
krzysztof.majusiak@nfuekspert.pl

Opis

Miejsce postojowe nr 13 w garażu podziemnym, os. Wysocka Park, Ostrów Wielkopolski.
Miejsce postojowe znajduje się w wielostanowiskowym garażu podziemnym w budynku B4, który jest składową inwestycji deweloperskiej pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej.
Budowa budynku B4 stanowi I etap realizacji projektu deweloperskiego pod nazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych.
W ramach I etapu realizowany jest nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych i dwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma (40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymi zewnętrznymi. Na jedno prezentowane miejsce postojowe przypada około 22 m2 powierzchni w garażu o powierzchni całkowitej 880 m2. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z garażem podziemnym.
Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych - I kwartał 2021 r.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA - kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Zapraszam na prezentację.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma pełną obsługę i dostęp do wymaganych prawem materiałów, w szczególności prospektu deweloperskiego, zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego oraz pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przez Dewelopera, opisana w prospekcie informacyjnym dewelopera, której zapisy zostaną odzwierciedlone w Umowie Deweloperskiej.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta nr 11140980 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 11140980
Typ oferty Obiekt - garaż
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 36 777 PLN
Cena za m2 1 672 PLN
Piętro -1
Powierzchnia 22 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)