Mieszkanie, 82 m2, Gdynia

Mieszkanie na sprzedaż, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana

Cena: 1 650 000 PLN

20 159 PLN/m2

Orest Biszko
Telefon: 519069506
o.biszko@mr24.pl

Opis

Apartament oddany do użytkowania. Gdynia ul. Norwida 9

Kameralna inwestycja nad samym morzem.
Wyobraź sobie komfortowy apartament z wielkimi oknami i szerokim widokiem na Gdynię i Zatokę Gdańską. Dogodna lokalizacja, technologia, cisza, światło słoneczne to odpowiedź na potrzeby mieszkańca nowoczesnego miasta.
Apartamenty Norwida:
Kameralny apartamentowiec przy ul. Norwida 9 w Gdyni. Zaprojektowaliśmy w nim 6 kondygnacji, po jednym apartamencie na każdym piętrze. Konstrukcja budynku nawiązuje do lekkiej, przeszklonej formy architektury nadmorskiej, łącząc relaks z praktycznością. Zastosowaliśmy okna panoramiczne ze stopu aluminium w systemie fasadowym.
Przytulny salon od chłodnej morskiej bryzy dzielą potrójne szyby. Dla komfortu i funkcjonalności przestrzeni zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe dzięki temu poszerzyliśmy możliwości aranżacyjne. Nowoczesna bryła Apartamentów Norwida wpisuje się w estetyczny trend architektoniczny dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana.
Od ulicy Norwida znajduje się wejście do budynku oraz wjazd do hali garażowej. Dwa dodatkowe miejsca parkingowe usytuowane są przed budynkiem. Na każdej kondygnacji zamieszkuje jedna rodzina, co zapewnia ciszę i komfort mieszkania. Wszystkie sześć pięter łączy ze sobą cichobieżna winda. W dolnej części budynku znalazła się przestrzeń dla rowerów i wózków dziecięcych.
Lokalizacja:
Atutem inwestycji Apartamenty Norwida jest lokalizacja blisko bulwaru nadmorskiego. Wystarczy jedynie sześcio minutowy spacer, aby dotrzeć do plaży i delektować się widokiem wschodzącego słońca. Tuż obok znajduje się klub tenisowy oraz Polanka Redłowska - miejsce rekreacji i wypoczynku, gdzie można spędzić aktywnie czas z rodziną. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprzyja uprawianiu joggingu i spacerom na Orłowski Klif. Na główną ulicę Świętojańską w centrum miasta, gdzie znajdują się liczne restauracje i kawiarnie dotrzemy w 15 min. spacerem.
Jeśli stawiacie Państwo na wysoki poziom edukacji swoich dzieci, to tuż w sąsiedztwie znajduje się liceum nr III, zajmujące jedno z czołowych miejsc w rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce.
1. Wejście do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - lasu: 150m
2. Centrum Sportowe: 150m
3. Bulwar Nadmorski: 200m
4. Plaża: 200m2
5. Centrum Handlowe Riviera: 1,7km
6. Skwer Kościuszki: 2km
7. Teatr Muzyczny: 1,6km
8. Molo w Orłowie: 4,5km
9. Park Centralny: 500m

mrdom.com.pl
Kontakt/Rezerwacje: 519 069 506
Miejsce w hali garażowej 50 000 zł
O deweloperze
Firma #mrdom na rynku w branży budowlanej funkcjonuje już od kilku lat. W swoim dorobku ma kilka pomyślnie zrealizowanych inwestycji na polskim wybrzeżu. Działalność firmy jest ukierunkowana na realizację projektów mieszkaniowych i usługowych. Przez wiele lat pracy pozyskaliśmy wyspecjalizowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiej jakość obsługi zarówno przed sprzedażowej jak i po sprzedażowej. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Twoich potrzebach. Wiemy, że zakup własnego mieszkania, czy punktu usługowego jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.Oferta nr 11090601 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 11090601
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 650 000 PLN
Cena za m2 20 159 PLN
Licza pokoi 3
Piętro 1
Liczba pięter 6
Powierzchnia 82 m2
Miejscowość Gdynia
Dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdynia m.
Gmina Gdynia M.