Grunty - działka rolna, 13 478 m2, Laliki

Grunty - działka rolna na sprzedaż, Laliki

Cena: 329 000 PLN

24 PLN/m2

Monika Węglarz
Telefon: 664022938
biuro@beskidy.nieruchomosci.pl

Opis

BESKID ŻYWIECKI --  BESKID ŚLĄSKI -- GMINA MILÓWKA - LALIKI - WIDOKOWA I SPOKOJNA  LOKALIZACJA - DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM --  IDELANA POD AGROTURYSTYKĘ -- RANCZO -- ZAPRASZAMY
Mam przyjemność przedstawić Państwu gospodarstwo ponad 1,30 ha z czego około 70 ar to działki bezpośrednio przylegające do siebie  zabudowane budynkiem drewnianym oraz gospodarczym - stodołą. 
Budynek drewniany z bali z roku 1949, częściowo podpiwniczony ( piwnice tradycyjne na kamieniu ) z nieużytkowym poddaszem, pokryty blacha o pow. użytkowej ok. 60 m2. Instalacje w budynku: elektryczna, wodna (samociśnienie), szambo. Budynek przeznaczony do kapitalnego remontu .
Budynek gospodarczy wolnostojący, w średnim stanie technicznym , murowany o pow. ok. 45 m2 z opcja adaptacji na cele mieszkaniowe. 
Nieruchomość położona jest w zacisznej części miejscowości przysiółek Pawliczne. Teren o różnej wielkości, kształcie, kierunku i stopniu nachylenia stanowiące typowe gospodarstwo rolne obecnie nieużytkowane. Dojazd do nieruchomości zabudowanej drogą lokalną o nawierzchni asfaltowej. 
W sąsiedztwie kilka domów całorocznych , letniskowych oraz wolna przestrzeń. 
Teren idealny do użytkowania rekreacyjnego , odpoczynku , jak i może to być miejsce pod agroturystykę , ranczo , bazę wypadową .
Turystyczna okolica w pobliżu liczne szlaki, ścieżki rowerowe górskie, wyciągi narciarskie .
Dogodna lokalizacja po ukończeniu drogi ekspresowej S1 Bielsko- Biała - Żywiec - Zwardoń , znacznie poprawi się komunikację i dojazd.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji, w pełni kompletujemy dokumenty do transakcji oraz pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta nr 1020428 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1020428
Typ oferty Grunty - działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 329 000 PLN
Cena za m2 24 PLN
Powierzchnia 13 478 m2
Miejscowość Laliki
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat żywiecki
Gmina Milówka