Obiekt - obiekt magazynowy/hala, 232 m2, Kalisz
Obiekt - obiekt magazynowy/hala na wynajem, Kalisz






| Paulina Dajerska-Chodkiewicz |
| Telefon: 604 45 55 73 |
| biuro@assesor.pl |
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
Oferta wyświetlona 20 razy
Opis
Przestronny i Czysty Magazyn z Chłodnią - Idealne Rozwiązanie dla Twojego Biznesu!Na wynajem oferujemy atrakcyjny magazyn o łącznej powierzchni 232 m², składający się z dwóch funkcjonalnych hal - pierwsza o powierzchni 96 m² oraz druga o powierzchni 136 m². To doskonała przestrzeń dla firm poszukujących czystych, dobrze zorganizowanych magazynów z możliwością chłodzenia.
Przestrzeń zapewnia wygodny dostęp dzięki bramie wjazdowej o wymiarach 3,30 x 3,00 m, umożliwiającej swobodne manewrowanie dużymi pojazdami. Dodatkowo, pomiędzy halami znajduje się brama o wymiarach 2,40 x 2,60 m, co ułatwia przepływ towarów i organizację pracy.
Wysokość pomieszczeń sięga 3,60 m, co daje dużą elastyczność w przechowywaniu różnorodnych towarów. Obiekt otoczony jest dużym placem manewrowym, wyłożonym kostką brukową - idealnym dla tirów i dużych pojazdów dostawczych.
Dla Twojej wygody istnieje możliwość wynajęcia pomieszczenia biurowego, które można dostosować do potrzeb Twojego zespołu.
Co więcej, magazyn jest przystosowany do przechowywania żywności, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym.
Lokal znajduje się w granicy miasta , z łatwym dostępem do głównych dróg i komunikacji. .
Zainwestuj w przestrzeń, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania - skontaktuj się już dziś i przekonaj się, jak ta oferta może wspierać rozwój Twojego biznesu!
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!
Paulina Dajerska Chodkiewicz
Telefon: 604 45 55 73
E-mail: biuro@assesor.pl
Oferta prowadzona przez Biuro Nieruchomości Assesor, nr licencji 127.
Przy zgłoszeniu chęci najmu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne, a Państwa zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.
Informujemy, że opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Prowizja biura zgodnie z cennikiem.
Oferta nr 100490408 wysłana z systemu LocumNet Online
Szczegóły
| Numer oferty | 100490408 |
| Typ oferty | Obiekt - obiekt magazynowy/hala |
| Rodzaj transakcji | Wynajem |
| Cena | 3 650 PLN |
| Cena za m2 | 16 PLN |
| Powierzchnia | 232 m2 |
| Miejscowość | Kalisz |
| Województwo | WIELKOPOLSKIE |
| Powiat | Kalisz m. |
| Gmina | Kalisz M. |
ASSESOR
Odwiedź nasze biuro i opowiedz nam o Twoich oczekiwaniach!Adres naszego biura
ul.Fabrycza 2a, 62-800 KaliszZadzwoń do nas
Znajdziemy dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dostosowana do Twoich wymagań.Zadzwoń dziś!
Dzwoń 604 45 55 73 Dziś!CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
4.75
4.76
5.41
4.38