Mieszkanie, 100 m2, Poznań

Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Jeżyce

Cena: 699 900 PLN

6 999 PLN/m2

Anna Rostkowska-Kaczmarek
15050
Telefon: 690-31-31-07
biuro@nieruchomosci-nest.pl

Opis

Na sprzedaż lokal mieszkalny (nieruchomość lokalowa) położony na parterze kamienicy z 1901 r. przy ulicy Szamarzewskiego (blisko Wawrzyniaka) w Poznaniu.

Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 100,8 m2, na którą składają się:
trzy niezależne, przestronne pokoje pokoje, kuchnia, spiżarnia (garderoba), łazienka, korytarz oraz piwnica.

Wysokość pomieszczeń 3,20 m. W dwóch pokojach na podłodze deski drewniane, w trzecim panele drewniane (wenge), korytarz i kuchnia płytki. Na sufitach zachowane oryginalne sztukaterie, oryginalne również drzwi wejściowe i wewnętrzne. W kuchni zabudowa z fornirowanego drewna wykonana w 2007 roku. W spiżarni (garderobie) duża szafa. Okna antywłamaniowe, wygłuszające, z założoną mleczną folią mające odseparować mieszkanie od zgiełku ulicy.
Wejście do piwnicy (tylko i wyłącznie do tej jednej indywidualnej) znajduje się w przedsionku mieszkania, po dostosowaniu piwnica może służyć za pralnię, suszarnię, spiżarnię, garderobę, archiwum lub inne pomieszczenie stanowiące część składową lokalu. Piwnica oraz ściana odgradzająca lokal od klatki schodowej dodatkowo ocieplone.
Ogrzewanie piecem gazowym Termet, instalacja grzewcza z 2007 r.
Klatka schodowa odmalowana i zadbana, schody wymienione, za budynkiem podwórko z zielenią.

Ze względu na usytuowanie na parterze z oknami wychodzącymi na ulicę Szamarzewskiego lokal nadaje się nie tylko na mieszkanie, ale przede wszystkim na wszelkiego rodzaju biura czy kancelarie.

Forma własności: nieruchomość lokalowa, czyli pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, z założoną księgą wieczystą.

Opłaty:
gaz ok. 360 zł/msc
administracja (wraz z zaliczkami na wodę): ok. 340 zł
prąd według zużycia, dotąd ok. 250zł

Parkowanie: miejsca parkingowe na ulicy objęte strefą parkowania, koszt miesięcznego identyfikatora dla osób zameldowanych wynosi 30 zł m-c za pierwszy pojazd.

Lokalizacja: w klimatycznej, modnej w ostatnich latach części Jeżyc, tuż obok skrzyżowania Szamarzewskiego/Wawrzyniaka, w pobliżu klimatycznych restauracji proponujących kuchnię z różnych zakątków świata, a także sklepów ze świeżymi owocami, rybami, ubraniami vintage czy antykwariatu. Do rynku Jeżyckiego 500m, w okolicy wszystko co potrzebne do życia, czyli przystanki autobusowe, tramwajowe, sklepy, szkoła, przedszkole, kościół i wiele innych. Tereny rekreacyjne w pobliżu to: Stare Zoo (650m), Palmiarnia z parkiem Wilsona (1,4km), Arena (2km), Ogród Botaniczny (2km), Park Sołacki (2km).

Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły

Numer oferty 96651030
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 699 900 PLN
Cena za m2 6 999 PLN
Licza pokoi 3
Liczba pięter 4
Powierzchnia 100 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Jeżyce
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.