Mieszkanie, 53 m2, Owińska

Mieszkanie na sprzedaż, Owińska

Cena: 132 000 PLN

2 486 PLN/m2

Danuta Holka-Boruczkowska
1503
Tel.kom.: 601-566-980
Telefon: 61-833-71-61
hol-bor@list.pl

Opis

UWAGA MIESZKANIE ZAREZERWOWANE !!!!
Polecam do kupna bardzo ładne, bez czynszowe mieszkanie położone na piętrze w domu z cegły w Owińskach 8 kilometrów od Poznania.
Mieszkanie z księgą wieczystą (pełna własność z udziałem w gruncie).
Mieszkanie o całkowitej powierzchni 53,10m2 .
Wchodząc do mieszkania jesteśmy w przedpokoju połączonym z dobrze doświetloną kuchnią, całkowicie umeblowaną, wyposażoną ( kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem, meble kuchenne na wymiar, zmywarka ), w kuchni obok kuchenki znajduje się piec centralnego ogrzewania a nad nim bojler elektryczny na ciepłą wodę - przestrzeń ta oddzielona jest od pozostałej części kuchni ścianą co sprawia, że w okresie letnim po opuszczeniu ozdobnej rolety nie widać pieca centralnego ogrzewania (zdjęcie numer 10)
- po prawej stronie wejście do ładnej łazienki, ( kabina prysznicowa, podwieszana umywalka, ubikacja,); na ścianie i podłodze ładne płytki;
- po lewej stronie wejście do pokoju dziennego,
-do powierzchni mieszkalnej należy jeszcze jeden pokój - gabinet, do którego wejście jest obecnie ze wspólnego dla trzech rodzin korytarza.
( rzut mieszkania przedstawia zdjęcie numer 9 - obrys zaznaczony kolorem niebieskim) - pokój przedstawiony na zdjęciach 11; 12; 13 i 14.

wszystkie instalacje nowe, całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie,

Przed domem miejsce na parking dla mieszkańców,
Doskonała lokalizacja, cisza, blisko tereny spacerowe, słowem miejsce, do którego chętnie wraca się po całym dniu pracy. Bardzo blisko Poznania, bardzo szybki dojazd. Piękna okolica, Puszcza Zielonka, Tropicana, Kościół, widok na Wartę, park, szkoła, przedszkole, sklepy, poczta, ośrodek zdrowia.
Nieruchomość wolna od zaraz; niepowtarzalna propozycja na rynku nieruchomości.
Zapraszam do złożenia propozycji zakupu.

Owińska - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Czerwonak, położona około 8 km na północ od granic Poznania.
Wieś Owienska Monialium położona była w 1580 roku w powiecie poznańskim województwa poznańskiego. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie poznańskim.
Owińska leżą na trasie szlaku cysterskiego. W XIX w. funkcjonowała cegielnia, która zaopatrywała Twierdzę Poznań oraz inne obiekty w materiały budowlane.
W Owińskach powstał pierwszy w Polsce i w Europie Park Orientacji Przestrzennej i Ogród Zabaw dla niewidomych. Jest on usytuowany w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych. Park pomaga niewidomym i niedowidzącym dzieciom przystosować się do poruszania się samodzielnie w mieście. Został otwarty 3 września 2012 r. W maju 2013 r. projekt ten zwyciężył w konkursie `Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich`, w kategorii `Miejsce przyjazne dzieciom`.
Dawne żwirownie na wschód od wsi przekształcono w Akwen Tropicana (miejsce rekreacji).

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!
Kontakt: Danuta Holka-Boruczkowska tel. 601-566-980.
Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej biura HOL-BOR pod adresem www.hol-bor.poznan.pl oraz do kontaktu telefonicznego, ponieważ posiadamy także wiele innych, bardzo ciekawych ofert.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Danuta Holka-Boruczkowska licencja zawodowa nr 1503
OFERTA LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA - GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI

Szczegóły

Numer oferty 9610067
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 132 000 PLN
Cena za m2 2 486 PLN
Licza pokoi 2
Piętro 1
Liczba pięter 2
Powierzchnia 53 m2
Miejscowość Owińska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat poznański
Gmina Czerwonak