Grunty - działka rolna, 7 937 m2, Czarnków

Grunty - działka rolna na sprzedaż, Czarnków

Cena: 200 000 PLN

25 PLN/m2

Małgorzata Matusiak
196
Telefon: 605744133
malgorzata@domlex.poznan.pl

Opis

Pośrednik prowadzący Małgorzata Matusiak 605 744 133

Polecam do sprzedaży piękną działkę położoną w Górze,z pięknym widokiem na rzekę Noteć, ok 4 km od Czarnkowa.
Obecnie na tym obszarze brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.Na podstawie informacji uzyskanej z Urzędu Gminy możliwe będzie uzyskanie warunków zabudowy dla budynku jednorodzinnego, zlokalizowanego w dolnej części działki , przy drodze , zgodnie z linią zabudowy.
Działka czeka na miłośnika przyrody i pięknych widoków, zapewniając jednocześnie szybki dojazd do cywilizacji , czyli do pięknego miasta Czarnków.
A teraz trochę walorów turystycznych i krajobrazowych;

GÓRA 212/12 Leży w pięknie pofalowanym terenie , na styku moreny czołowej i doliny Noteci, 5 km od Czarnkowa.
Położenie działki stanowi jej główny walor. Rozpościera się przed nią wspaniała pradolina sięgająca aż po horyzont. Są to widoki od których trudno oderwać wzrok. Część działki jest zalesiona, a kończy łąką i pastwiskiem, które stanowią drugą stronę Moreny Czarnkowskiej., z widokiem na Zamek zbudowany na początku XX wieku przez rodzinę Hochbergów.
Do walorów turystycznych i krajobrazowych zaliczyć można:
prom na Noteci w sąsiednim Ciszkowie ,19-to wieczne śluzy na rzece w Pianówce i Ciszkowie , Marinę w Czarnkowie skąd rozpoczynają się, w sąsiedztwie zabytkowego mostu, pływania stateczkiem i kajakami. W samym Czarnkowie warto zobaczyć zabytkowy rynek, kościół Marii Magdaleny z XVI wieku, ratusz. i wreszcie Dworzec kolejowy który choć jeszcze w kiepskim stanie, doczeka się wreszcie rozpoczęcia prac rewitalizacyjnych i stworzenia połączeń choćby z rozbudowującym się Lubaszem, miejscem znanym z wypoczynku nad jeziorem oraz licznych pielgrzymek do wspaniałej bazyliki M.Boskiej Lubaskiej..Nieco dalej od dworca znajduje się pięknie utrzymany basen kąpielowy z podgrzewaną wodą. Linia kolejowa, jedna z najpiękniejszych w kraju, właśnie odnawiana, przebiega o rzut beretem od naszej działki. . Wspomniany zamek, dzis siedziba Technikum Leśnego w Goraju, jest wart odwiedzenia o każdej porze roku. Pomogą w tym liczne trasy turystyczne zarówno piesze jak i rowerowe. Na koniec dnia, siedząc na tarasie własnego domku, spoglądamy na mieniący się barwami złota i czerwoni, niezwykły zachód słońca pośród wzgórz i nizin pięknej Czarnkowskiej Szwajcarii.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 81490070
Typ oferty Grunty - działka rolna
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 200 000 PLN
Cena za m2 25 PLN
Powierzchnia 7 937 m2
Miejscowość Czarnków
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Gmina Czarnków (gm)