Domy - segment, 300 m2, Poznań

Domy - segment na sprzedaż, Poznań, Stare Miasto

Cena: 1 199 000 PLN

3 997 PLN/m2

Magdalena Koch - Zając
Tel.kom.: 504 121 121
Telefon: 61/ 65 67 006
magda@kwadrat-realestate.pl

Opis

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w środku spokojnego osiedla na poznańskim Umultowie. Zbudowany został w latach 90. Kilka lat temu przeszedł gruntowny remont i modernizację. Rozkład wewnątrz: parter: przedsionek, toaleta dla gości, hol, salon z jadalnią i wyjściem na taras, półotwarta kuchnia (nowoczesna zabudowa na wymiar); piętro , na które prowadzą drewniane schody składa się z 3 sypialni, garderoby, dużej łazienki (wanna i wc) z oknem i małym balkonem, użytkowe poddasze: duża otwarta przestrzeń, zabudowana biblioteką, bardzo dobrze doświetlona, jest tu też wyjście na dach, który może pełnić funkcję dodatkowego tarasu z wystawą wschodnią.
Dom jest w całości podpiwniczony, z takimi pomieszczeniami jak: pralnia, kotłownia, spiżarnia, pomieszczenie ogrodnicze z wyjściem do ogrodu.
Dom jest bardzo zadbany, bardzo dobrze doświetlony, przestrzenny i ciekawie zaaranżowany.
Taras wychodzi na południe. W ciepłe dni można tu przyjemnie spędzić czas w cieniu posadzonych roślin i dużej markizy.
Ogród od lat pielęgnowany jest przez profesjonalnego ogrodnika. Porastają go wieloletnie drzewa, krzewy, kwiaty i piękna trawa. Podlewanie jest automatyczne. Całość daje poczucie intymności i odizolowania od osiedla, na którym się znajduje.
Polecamy ze względu na bardzo spokojne położenie, w środku funkcjonującego od lat osiedla z pełna infrastrukturą. Dodatkowym plusem sa zielone tereny spacerowo rekreacyjne, bliskość basenu (ok. 300 m), hali sportowej, kampusu Morasko oraz pętli autobusowej.

Kontakt: 504 121 121
Zapraszamy!

Szczegóły

Numer oferty 43590169
Typ oferty Domy - segment
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 199 000 PLN
Cena za m2 3 997 PLN
Licza pokoi 5
Powierzchnia 300 m2
Powierzchnia działki 500 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Stare Miasto
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.