Obiekt - pensjonat, 300 m2, Lubniewice

Obiekt - pensjonat na sprzedaż, Lubniewice

Cena: 4 800 000 PLN

16 000 PLN/m2

Krzysztof Stefaniak
Telefon: 604-978-997
k.stefaniak.inwestycje@op.pl

Opis

Oferuję do sprzedaży przepiękną nieruchomość składająca się z 5 działek o łącznej powierzchni 8,5477 ha zlokalizowaną na terenie Krajobrazu Pojezierza Lubniewsko-Sulęcińskiego ze stawami, z dostępem do linii brzegowej jeziora na odcinku ok 600m. Siedem kaskadowo położonych stawów oddzielonych groblami z niebywałym, urokliwym widokiem i krajobrazem na jezioro, zapychają dech w piersi o każdej porze roku. Stawy połączone instalacjami pozwalającymi regulowanie poziomu wody. Część terenu stanowi piękny ogród ( ok.1ha) z dębowym starodrzewem. Na nieruchomości posadowiony jest 5 kondygnacyjny stylowy budynek z ok.1920 roku z tarasem z możliwością pełniania funkcji rezydencji-pensjonatu o powierzchni ok.300m2.
-Przyziemie:2 kuchnie+ WC + pralnia;
-Parter: kuchnia+ 3 pokoje z łazienkami +WC;
-I p. 2 apartamenty z łazienkami;
-IIp. otwarta przestrzeń + 2 sypialnie+ łazienka;
-IIIp. 1 pokój z łazienką;
Jest możliwość rozbudowy budynku na podstawie wydanej decyzji WZ o dodatkową część mieszkalną oraz garaż podziemny a także pozwalającej na zmianę sposobu użytkowania na potrzeby agroturystyki i pracy twórczej. Wysokość zabudowy w części dobudowywanej do 7 kondygnacji o maksymalnej wysokości do 20 m. Z budynku rozpościera się przepiękny widok.Ponadto są wydane 2 decyzje o Warunkach Zabudowy , które pozwalają także na wybudowanie dwóch budynków mieszkalnych o charakterze rekreacyjnym o wysokości zabudowy do 3 kondygnacji z płaskim dachem.
Przyległe jezioro rynnowe o pow. ok. 240 ha zachwyca czystą, bajecznie niebieską wodą, piaszczystym dnem i ciszą z zachwycającą przyrodą.
Wokół jeziora biegnie niebieski szlak pieszy z otaczającymi lasami i wzgórzami morenowymi.
Dla tych niezwykłych terenów ustanowiono Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy określany jako ` Uroczysko Lubniewsko `.
Nieprzeciętne lasy bukowe i sosnowe z urozmaiconą linią brzegową, brzegami pociętymi jarami robią wspaniałe wrażenie tzw.` Sulęcińskiej Szwajcarii`.
Położenie w bliskości z granicą Niemiec oraz z jednym z największych ( docelowo o pow.200ha) Parkiem Rozrywki ` MAJALAND ` https://www.majalandkownaty.pl/pl Kownaty w gm. Torzym stwarza możliwości realizacji funkcji turystyki i rekreacji dla szerokiej gamy klientów.
Jezioro atrakcyjne dla uprawiania kajakarstwa, żeglarstwa, windsurfingu ( bez sportów motorowych).
Raj dla wędkarzy- tereny wyjątkowo rybne ( leszczowo-sandaczowe, okoń, szczupak, karp, amur i inne)- infrastruktura wędkarska ( pomosty, kładki).

Cena ofertowa:4.800.000zł

Zapraszam na prezentację.
Prowadzący ofertę:
Krzysztof Stefaniak 604 978 997,
e-mail: k.stefaniak.inwestycje@op.pl
KPS INVEST
61-502 Poznań,ul.Langiewicza 4 lok. 2

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC.

Szczegóły

Numer oferty 28890638
Typ oferty Obiekt - pensjonat
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 4 800 000 PLN
Cena za m2 16 000 PLN
Liczba pięter 4
Powierzchnia 300 m2
Powierzchnia działki 85 477 m2
Miejscowość Lubniewice
Województwo LUBUSKIE
Powiat sulęciński
Gmina Lubniewice